غول اختلاف مفهوم اوبری هاف بود دوری با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی

سان Francisco Giants’ تصمیم به دعوت از اول سابق baseman اوبری هاف به تیم 10 سال سالگرد مراسم برای خود جهانی 2010 سری برنده را تعیین کرده است یک سری از واکنش های قوی در سراسر رسانه های اجتماعی.

در بیانیه ای غول گفت: Huff دعوت نشده بود با توجه به “نظرات متعدد در رسانه های اجتماعی هستند که غیر قابل قبول و خلاف ارزش های ما در سازمان” باعث قهر کردن به شلاق را در برابر غول در بیانیه خود ادعا او دعوت نشده به دلیل حمایت خود را از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“وقتی که من پرسید که چرا من دعوت [مدیر عامل لری بائر] به من گفت که هیئت مدیره را تایید نمی کند از من در پست های توییتر و حمایت سیاسی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن,” او نوشت.

قهر کردن بیانیه ای به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده توسط محافظه کار کاربران توییتر که اتهام سیاسی تعصب در برابر تهمت حامیان. غول, اما در حال هل دادن به عقب در آن مفهوم است.

مدت کوتاهی پس از این خبر از قهر کردن دوری می گزیدند شکست ورزشی اندرو john shea پرسیدم غول مقامات را ساخته اند آن را برای من روشن آنها منع اوبری هاف چرا که آنها دوست ندارند یا مخالف با دیدگاه های سیاسی خود را. آنها باور دارند که او در حال عبور از خط وقتی که می آید به زن ستیزی, ابتذال و نجابت رایج است. کلمات مهم است.”

این وقایع را cerelac حمایت این مفهوم در یک صدای جیر جیر خود را.

“یک چیز #SFGiants ساخته شده برای من روشن. آنها گفته هاف او دعوت نشده بود قبل از او توییتی انتقاد از خود را استخدام الهام Nakken به عنوان مربی که او را پاره پاره به صحت سیاسی,” Schulman نوشت. “من کاملا مطمئنم که زنان مسلمان پرینت مهر و موم شده است که تماس بگیرید.”

فوق “زنان مسلمان توییت” است قهر کردن شرکت-حذف ژانویه پست در پاسخ به ایالات متحده تنش با ایران است که در آن او نوشت: “بیایید یک پرواز بیش از و ربودن حدود 10 [زنان] در هر. ما می توانید آنها را در اینجا به عنوان آنها فن ما و خوراک ما انگور, میان چیزهای دیگر.”

به عبارت دیگر آن را برای تلفن های موبایل مانند غول ادعا هستند که هاف “عبور از خط” است که می رود فراتر از حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

هاف نیز به اشتباه ادعا کرد چند بار در بیانیه خود که اول خود را اصلاح حقوق بودند که نقض شده است.

“در حالی که من نا امید غول آنقدر مخالف به رئیس جمهور تهمت و حقوق و قانون اساسی ما است که آنها می خواهم uninvite من به تیم, مراسم, آن را به من نشان می دهد در حال حاضر بیش از همیشه ما را مجبور به ایستادن برای ما 1st حقوق متمم” او نوشت: در پایان بیانیه خود را.

به نوشته این متمم اول قانون اساسی تنها مانع کنگره از ساخت یک قانون “abridging آزادی بیان یا مطبوعات.” بعدها گسترش یافت و به درخواست دولت و دولت های محلی از طریق عبور از چهاردهم متمم در سال 1868 اما هرگز برگزار می شود برای جلوگیری از شرکت های خصوصی از تنظیم بیان.

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: eric.ting@sfgate.com | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>