Giannis Antetokounmpo صهیون ویلیامسون کمک به عرصه کارکنان از کار با توجه به کروناویروس

صهیون ویلیامسون و Giannis Antetokounmpo آخرین ستاره NBA به اعلام کمک های مالی به عرصه کارکنان خواهد بود که از کار به عنوان فصل معلق است به طور نامحدود به بیش از coronavirus نگرانی.

ویلیامسون ، 19-شماره 1 به طور کلی انتخاب اعلام کرد در Instagram که او را به پرداخت یک ماه حقوق برای کارکنان اسموتی شاه مرکز آرنا در نیواورلئان.

“من متعهد به پوشش حقوق برای همه کسانی که اسموتی شاه مرکز کارگران برای 30 روز آینده,” او نوشت: در Instagram. “این یک راه کوچک برای من برای ابراز حمایت و قدردانی برای این فوق العاده است و افرادی که آنقدر به من و هم تیمی های من و امیدوارم همه ما می تواند با پیوستن به یکدیگر به تسکین برخی از استرس و مشکلات ناشی از این طرح ملی سلامت و بحران است.”

تبلیغات

در پست خود Williamson, تشکر مردم نیواورلئان برای بودن “استقبال و حمایت” از او پیش نویس توسط پلیکان در سال گذشته گفت او امیدوار است که کمک مالی خود را کمک خواهد کرد به عقب.

این تیم تشکر ویلیامسون در یک بیانیه گفت: “این کار بر روی یک راه برای بازگشت به کارگران به عنوان به خوبی.

تبلیغات

Antetokounmpo نیز توییتی که او را تعهد $100,000 به کارکنان در Fiserv فروم خانه خود تیم میلواکی دیگران.

“آن را بزرگتر از توپ بسکتبال!” او در صدای جیر جیر خود را. “و در طول این زمان دشوار من می خواهم برای کمک به مردم که زندگی من و زندگی خانواده و هم تیمی های زندگی آسان تر است. من و خانواده من تعهد برای اهدای $100,000 به Fiserv فروم کارکنان. ما می توانیم از این طریق دریافت کنید با هم!”

بازیکنان کمک های مالی سخاوتمندانه به عنوان بسیاری از عرصه کارگران نگران باشید که چگونه آنها را به پرداخت صورتحساب خود را پس از NBA به حالت تعلیق در آن فصل در این هفته به عنوان ویروسی coronavirus گسترش و یوتا جاز, بازیکن تست مثبت برای این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>