آماده شدن برای Mr Universe

استیک گوشت گاو و سیب زمینی شیرین برای صبحانه. Chappati آب پز مرغ و سبزیجات برای ناهار. کبابی مرغ برای شام. تا ماه ژوئن این خواهد بود Chacko Tharakan را در برنامه غذایی. این همه نیست. Chacko است همچنین قرار دادن در دو ساعت از آموزش وزن دو بار در روز و تمرین: ترکیبی کلاری ترکیبی از یوگا, کلاری, ju jitsu, کاراته و callisthenics در صبح و بعد از ظهر. بند در Cherai ساحل کمک می کند تا شکستن یکنواختی.

تعجب آنچه که این همه مورد است ؟ این است Chacko آماده سازی برای Mr Universe pageant برگزار می شود در بانکوک در ماه ژوئن.

در سال گذشته دو رویداد رو Chacko سمت هدف خود را از برنده شدن در این عنوان است. یکی بود شرکت و آشنا شدن با طناب

Getting ready for Mr Universe

رقابت در ماه ژوئن در سئول و دیگر برنده شد و آقای آسیا و اقیانوسیه عنوان در بدن دسته در ماه دسامبر در بنگلور.

“من به نمایندگی از هند در ورزش, افزایش tricolour و آوردن آن به خانه اما نمی تواند انجام این کار در حالی که در مدرسه می گوید:” Chacko مورد مطالعه در سنت جوزف در Coonoor. بعد او مشغول به کار در یک شرکت داروسازی در چنای قبل از جابجایی به زادگاه خود کوچی.

آموزش بدنسازی بود و عادت او توسعه یافته در مدرسه او می گوید:, و اضافه کرد که او تا به حال می خواستم هیکل خوب حتی به عنوان یک نوجوان. او مربی MS Arvind پیشنهاد او شرکت در مسابقات برای تبدیل شدن به “جدی” در مورد ساختمان بدن. Chacko در زمان سقوط در سال 2017 و برنده اول منطقه رقابت آقای Ernakulam که در سال آینده. یک برنامه منظم که در ترکیب تناسب اندام , آموزش و رژیم غذایی کمک کرده است. “وجود دارد هیچ وعده های غذایی تقلب.” در سال 2018 او آمد چهارم در Mr کرالا رقابت است. “ساختمان بدن است مانند فوتبال; زمانی که یک هدف به ثمر رساند تا شما برنده شوید. در اینجا قضات باید قدرت اختیاری,” او می گوید. نتایج مسابقه منجر به جنجال و داد او را فدراسیون.

Getting ready for Mr Universe

به عنوان یک نتیجه او نمی تواند شرکت در مسابقات قهرمانی ملی است که در سال اما در سال 2018 او وارد Mr هند رقابت و برنده این عنوان در ساحل بدن دسته. این بود که پس از بیش از دو عنوان است که اجازه داده او را به نماینده هند در آقای جهان عنوان در کره جنوبی. “اگر من به پایان رسید 10th, آن را به من آموخت درس های بسیاری.”

ورود خود را به دست آورده او یک حرفه ای کارت مجوز را به نماینده هند در لیگ حرفه ای برای آقای جهان او را برای اولین بار از کرالا به یک حرفه ای کارت.

یکی از درس های او آموخته بود در مورد بدن نسبت. که شش پا بلند او بهتر است از ورود به رقابت در ساحل بدن مدل دسته. “یک ساحل بدن مدل دارای یک هیکل لاغر با شانه و نسبتا کوچکتر اسلحه. این یک V-شکل نیم تنه. در این رقابت ها من متوجه شدم این مناطق است که در آن من باید بهبود بخشد. من با تمرکز بر حجیم کردن و به من برو جلو من قطع خواهد شد در چاق به لاغر می گوید:” 29 ساله.

کلاری کمک کرده است تغییر زبان بدن خود را. “آن را می دهد اعتماد به نفس و حتی اعتماد به نفس به رقص می گوید:” Chacko که همچنین در حال تلاش برای پیدا کردن جای پایی در صنعت فیلم.

“در بسیاری از فداکاری را انجام دهد. ساختمان بدن به من آموخته صبر و شکیبایی است. یکی از عوارض قند و شکر-رایگان رژیم غذایی نوسانات خلق و خوی اما ساختمان بدن ساخته شده است من ذن. من صلح آمیز می گوید:” Chacko خواب یک بار دیگر از برگزاری tricolour بر روی سکو در بانکوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>