این راهپیمایی حیدرآباد بر اساس خلاق زنبور عسل انجام خواهد شد سه “پايان اردوهای آموزشی – در مد و منسوجات’ برای کمک به مد و طراحی فارغ التحصیلان مدرسه ریز لحن مهارت های خود را.

بینا رائو موسس خلاق زنبور عسل صحبت می کند از تجربه هنگامی که او اشاره می کند که در 25 سال گذشته که این سازمان شده است استخدام طراحان و کادر فنی او را متوجه یک شکاف گسترده ای بین آنچه که تدریس در مدارس مد و صنعت مجموعه مهارت های که تازه فارغ التحصیلان نیاز دارید.

این شکاف او مشاهده است شایع حتی در میان دانش آموزان است که ظهور از مشهور طراحی مدارس و آموزش عملی مورد نیاز است برای آنها را به صنعت آماده است. “وجود دارد بسیار به پوشش داده شده در دانشگاهی, درسی در موسسات مد است که وجود دارد نه به اندازه کافی زمان برای بیان عملی دانش است. هنگامی که شما مرحله به صنعت یا به عنوان یک کارآفرین و یا شروع به کار با یک شرکت است که مشتریان بین المللی این فارغ التحصیلان در حال از دست دادن برای اولین بار چند سال بدون دانستن اصول اولیه — چگونه به منبع های مختلف انواع نخ برای کوچک و متوسط و بزرگ مقیاس شرکت و یا چگونه به تجزیه و تحلیل رنگ به فروش می رسد در بازار می گوید:” بینا.

Bina Rao

بینا رائو

پس از استفاده از هر دو رنگ طبیعی و شیمیایی azo-رایگان رنگ بینا توضیح می دهد که شایع جعل و تزویر در رنگهای عرضه شده در بازار است. ترین رنگ به فروش می رسد بدون برچسب و آن را دشوار برای مبتدیان به تست و شناسایی تقلبی رنگ از آنهایی که خوب است. اشتباه در انتخاب رنگ می توانید mar یک مجموعه است.

خلاق زنبور عسل اردوهای آموزشی و یا دوره های فشرده انجام خواهد شد و با همکاری, مد, نساجی و طراحی کارشناسان صنعت. یکی از اولین چهار روز برنامه با تمرکز بر هيچ از جریان اصلی تولید خواهد شد و به جزئیات کار با رنگ و نخ و بافندگی; قبل و بعد از پردازش تکنیک های چنین به عنوان منابع و تامین و مدیریت موجودی.

A model sports an ikat outfit by Creative Bee

یک مدل ورزشی یک ikat لباس های خلاق زنبور عسل | عکس های اعتباری: توسط آرایش

دوم این است که سه روز boot camp برای کمک به کارآفرینان اولین بار چگونه به راه اندازی یک شرکت, مالیات, امور مالی, استخدام, بازاریابی, صادرات و مالکیت معنوی حمایت می کند. بینا صرفا چگونه حیاتی آن است که برای طراحان با خم خلاق از ذهن را نیز می دانم که امور مالی و مالیات “این بسیار مهم است که به یاد این جنبه یا شما در نهایت پرداخت جریمه در برخی از نقطه.”

سوم چهار روز boot camp برای کسانی که علاقه مند در ضربه زدن به منطقه ظهور آهسته مد. در زمانی که سازگار با محیط زیست پایدار و یا آهسته مد تبدیل شده اند buzzwords در حال ظهور طراحان بسیاری برای به دست آوردن تسلط بر می دانید-چگونه ها. “وجود دارد مقدار زیادی از توجه در آهسته مد بین المللی است. فارغ التحصیلان نیاز به دانستن همه چیز که می رود به ساخت یک مجموعه پایدار — که در آن به منبع جایگزین الیاف و رنگ و آنچه واقعا پایدار مد” مبالغ یو پی اس بینا.

برای ثبت نام در مد بوت اردوگاه, چک www.creativebee.in تماس بگیرید و یا 9849004035

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im