در آب با Anjali پاتل-مهتا شنا

یک مادر دو با هیچ آموزش رسمی در طراحی Anjali پاتل-مهتا را به شما می خواهید را به یک جهش در حال اجرا کردن بارانداز در این فصل است. چرا که شنا کردن او وطنی خط, حالا, گردن پالهنگ malliots و گشت و گذار مناسب برای شیک ساحلی زندگی می کنند. مانند اکثر هوشمند شنا طراحان امروز او از مد افتاده آنها را از بازی در حال تغییر Econyl نخ حاصل از تورهای ماهیگیری و فرش زباله. نمایش در میامی شنا هفته یک زن و شوهر از سال پیش, آنها, ثابت, در, لوکس, مد, e-tailers, Moda کار و Neiman Marcus. به شیرین معامله سابق گلدمن ساکس و دویچه بانک, کارمند جفت آنها را با برچسب ایوان دست بند از منجق togas و tasseled kimonos بسیار در تقاضا در میان مقصد عروسی عروس و جهانی عشایر است.

Get in the water with Anjali Patel-Mehta’s Swim

مغول چشم

  • “من شروع به طراحی نقوش که به معنای چیزی از (شاه جهان فرزند ارشد دختر) جهان آرا بیگم زندگی. مانند chogan, اسب سواری بازی به طور سنتی در دادگاه های سلطنتی و شهری زمینه ها. یا مقطع این مناره از تاج. جهان آرا رو تاج ساخته شده است. من با استفاده از هر آنچه که من تا به حال internalised از سایه شاهزاده خانم و صنعت Sundaresan را تاج محل سه گانه است.”

اما طراحی لباس نیست بخشی از طرح پاتل-مهتا. نه به عنوان یک دختر جوان و قطعا در طول دهه به عنوان یک بانکدار سرمایه گذاری. در واقع حتی زمانی که او در بازگشت از آمریکا یک مادر شد و یا در زمان استراحت به آدرس یک مشکل برگشت. زمانی که ما با او pop-up در یاقوت اتاق در چنای جنوب بمبئی دختر به یاد می آورد که چگونه او شروع به طراحی برای خودش. او می گوید: او عاشق Anne Fontaine پیراهن و Salvatore Ferragamo کفش از روز بانکداری, اما گاهی شادی بخش جدا. به عنوان او به سرعت او را توصیف سفر من به عکس های فوری. چگونه او شروع به آزمایش با گزینه های متعدد اندازه و شکل بدن فقط با یک خیاط. 40 لباس های او ساخته شده برای جنوب بمبئی دانشگاه علوم پزشکی مشهد. از نزدیک نگهبانی کیک پنیر دستور آمد که به عنوان یک جایزه از سالمندان مشتری یک هنرمند در زوریخ. و شکستن زمانی که Ratna کریشنا کومار, همسر سابق تاتا و پسران, مدیر راه اندازی 1,200 لباس در یکی نشسته بود retailed در تاج Khazanas در سراسر کشور است.

Get in the water with Anjali Patel-Mehta’s Swim

خانه کامل

  • آسیایی, دادگاه خانواده اش به خانه بر Napean جاده دریا دیگری بود تحت تاثیر قرار. از frangipani درخت به کریشنا کمال یا شور گل انار و kumquats است که رشد در بزرگ باغ. رقص طاووس که اغلب بازدید. یا جغد نجات توسط مادرش. یا پدر و مادرش 50 ساله, دهنی, قرمز, قدیمی, ماشین. به عنوان دیده می شود در پیراهن, لباس, حوله دامن و عبور از پشت maxis و دست و تزیینات از رفت و آمد مکرر کت.

از Cholamandal

یکی از نام ویژگی های عمدتا در روایت. پاتل-مهتا اذعان می کند که او هنرمند مادر ایندیرا سابق تنیس که بین بمبئی و دهلی مدرس شده است تاثیر قوی. ایندیرا رفت و به Cholamandal هنرمندان ایجاد کرد و شد مربی توسط KCS Paniker. “پدر من Gujarati, مادر من, Iyengar. او آزاده. زمانی که من و خواهرم آمد و همراه ما تا به حال یک boho دوران کودکی است که شامل بسیاری از سفرهای جاده ای” او می خندد. او سپس به توصیف مادر بزرگ مادری. “او خواهد اطمینان حاصل شود ما سفر سوم کلاس مثل بقیه از هند” و دیدم هر بخش از کشور است. ما به بازدید از معابد پرنده پناهگاه و جنگل. و ما اغلب برگشتم به Cholamandal ساخت سفال در ساحل و یا گوش دادن به داستان در اطراف آتش اردو. من عاشق هیپی پرنیان و ارزشمند آن را هنگامی که در حال رشد است.” پاتل-مهتا, 41, اعتبارات, دوران کودکی خود را برای شور و شوق خود را برای پایداری و باعث می شود او پشتیبانی می شود آن را صخره های دیده بان در جزایر آندامان و یا ببر در Ranthambore. “بسیاری از مردم می خواهم به پایدار و فکر می کنم از آن به عنوان یک ابزار بازاریابی است. اما در قلب آن است که در فرآیند طراحی از مراحل اولیه نخ به جایی که شما خرده فروشی و پوشنده لباس از پوشاک” او توضیح می دهد.

Get in the water with Anjali Patel-Mehta’s Swim

امروز در LFW

در طول سال پنجم در هفته مد Lakme این آخر هفته پاتل-مهتا خواهد شد نمایشگاه او قبل از سقوط مجموعه, Jaisalmer. طراحی شده از خاطرات خود را از شهر طلایی از سال 1980 آن را شامل بیشتر از تجمل resortwear از مد افتاده از اخلاقی پارچه. اما هیچ شنا. طراح امیدوار به راه اندازی اینجا شنا به زودی به عنوان او می سازد زمان بین نشان می دهد در میامی و نیویورک و پاریس. اگر همه می رود و ما باید خود ما حالا در گرمسیری و دریایی به شکلی. و شاید برخی از این افسانه ای کیک پنیر بیش از حد.

شنا با قیمت مناسب به ₹20,000. ایوان مواجه نگردند در Neiman Marcus, Moda کار, Olivela و هتل های لوکس, خواص مانند Soneva Jani.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>