آلمان-بر اساس فرودنبرگ گروه برای سرمایه گذاری ₹400 کرور در پنجاب

آلمان-بر اساس فرودنبرگ مدیر عامل گروه اولریش کربر در روز سه شنبه مورد بحث با پنجاب وزیر Amarinder سینگ روش برای سرمایه گذاری 400 کرور در این دولت در بخش خودرو.

Amarinder مطمئن کربر از دولت خود پشتیبانی کامل و همکاری برای انجام توسعه در دولت, دولت در بیانیه ای گفت:.

کربر به اطلاع وزیر که این گروه بود در تماس مداوم با ‘سرمایه گذاری پنجاب’ تیم برای شناسایی محل مناسب برای پروژه های جدید که به زودی نهایی.

او گفت Amarinder که Vibracoustic هند یک بازوی فرودنبرگ گروه تامین کنندگان پیشرو از NBH (سر و صدا و لرزش و خشونت) راه حل برای صنعت خودرو با حضور در 19 کشور و سهم بازار از 18 درصد است.

این یک تامین کننده عمده برای شرکت های مانند آئودی و مرسدس بنز و ولوو او اضافه شده است.

Vibracoustic هند رئیس جمهور و رئیس Operatons Jagminder باوا به اطلاع وزیر که این گروه خود را آغاز بهره برداری از 20 سال پیش در محلی.

او همچنین اشاره کرد که Vibracoustic هند کار کرده بود, یک پیشنهاد برای سرمایه گذاری برای هر دو Vibracoustic هند و لایشلینگن آب بندی فن آوری های دیگر شرکت گروه.

Amarinder قدردانی این گروه تلاش و گفت: پیشنهاد جدید پروژه خواهد بیشتر سرمایه گذاری افزایش ضریب اطمینان در کشور علاوه بر تولید اشتغال است.

با خود دولت سرمایه سیاست دوستانه و تجدید اعتماد به نفس از کارآفرینان پنجاب firmed سرمایه گذاری به ارزش نزدیک به 60,000 کرور بر روی زمین از ماه مارس سال 2017, او گفت:.

فرودنبرگ گروه فن آوری جهانی کنگلومرا معاملات در بخش های متعدد از جمله تحرک و انرژی و مواد شیمیایی خانگی نساجی با 50000 کارکنان در حدود 60 کشور و در مجموع گردش مالی بیش از 9.4 میلیارد یورو در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>