گرجستان می فرستد گارد ملی از آتلانتا تظاهرات

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ (R) می گوید: وضعیت اضطراری که فعال گارد ملی منقضی خواهد شد دوشنبه شب و اعضای دیگر نمی خواهد نیاز به کمک به اجرای قانون در پاسخ به اعتراضات علیه خشونت پلیس.

“من تا حد زیادی قدردانی از مردان و زنان از گرجستان گارد ملی ایالتی و محلی اجرای قانون و همه اولین پاسخ دهندگان که نگه داشته گرجی امن و تضمین صلح آمیز تظاهرات در سراسر بزرگ ما دولت” کمپ در بیانیه ای گفت.

“حرکت رو به جلو ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر فعالیت های در سراسر کشور باقی می ماند و آماده برای پاسخ اگر لازم است,” او اضافه شده است.

تبلیغات

تصمیم برای حذف گارد ملی حضور پس از چند روز از تظاهرات مسالمت آمیز در آتلانتا با توجه به Atlanta Journal-Constitution.

آتلانتا پلیس ساخته شده هیچ دستگیری شنبه یا یکشنبه به گفته این روزنامه به عنوان demonstartions رسم هزاران نفر از فعالان ادامه داد: در این شهرستان است.

تظاهرات ادامه داد: چهار شنبه, 11th بعد از تظاهرات در شهر قتل جورج فلوید, گزارشی مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. معترضان راهپیمایی به Fulton County زندان در روز دوشنبه بعد از ظهر حمل علائم و مناجات, the Atlanta Journal-Constitution گزارش شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>