گرجستان فرماندار می گوید که او و رئیس جمهور ‘به اشتراک گذاشتن یک هدف مشترک’ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد بازگشایی

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ (R) اصرار دوشنبه که او و رئیس جمهور تهمتدونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن ما دربندی چقدر بانک ها قرض می تواند به عنوان بخشی از coronavirus اضطراری برنامه مغلوب ساختن پیشی جستن در ‘شریف’ جایزه توییتهایی: ‘آیا طعنه زدن همیشه کار می کند؟’ Pompeo قصد دارد به زور تمدید تحریم تسلیحاتی علیه ایران: NYT بیشتر به اشتراک گذاشتن یک “هدف مشترک” برای بازگشایی غیر ضروری کسب و کار در وزارت امور خارجه روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن علنا از او انتقاد بیش از این مسئله است.

در یک کنفرانس خبری کمپ گفت که او “قدردانی[d] رئیس جمهور رهبری” در شیوع کروناویروس و مشخص تهمت و انتقاد از او به عنوان “بینش و مشاوره” در مورد این موضوع با توجه به اخبار محلی وابسته فاکس 5.

“در طول چند روز گذشته بسیاری نوشته اند در مورد گرجستان طرح به آرامی بازگشایی کسب و کار توقیف توسط دولت ما را پناهگاه در محل سفارش و بسیاری دیگر نوشته شده اند و در مورد رئیس جمهور بینش و مشاوره در بازی ما طرح” کمپ گفت.

تبلیغات

“مطمئن باشید که رئیس جمهور و من به اشتراک گذاشتن یک هدف مشترک و آن را برای حفاظت از زندگی و معیشت از گرجستان و آمریکا, مردم,” او اضافه شده است.

کمپ رفت تا اعلام شود که یک شنبه تماس بین تهمت و تعدادی از فرمانداران دولت خوب پیش رفت و خواست گرجی را که مخالف نظر او از هنگامی که دولت باید بازگشایی کسب و کار برای متحد کردن پشت دولت او.

“وجود نظرات متفاوت در مورد بهترین روش برای مقابله با COVID-19; چگونه و چه زمانی ما بازگشایی بخش از اقتصاد; مسیر رو به جلو برای اطمینان از امن تر و قوی تر و موفق تر در آینده برای کشور ما است. اما من به شما قول می دهم این است که ما از اختلافات متحد ما است. همه ما می خواهید برای محافظت از خانواده های ما و همسایگان ما است. ما همه می خواهم به ظهور از این بیماری همه گیر امن و پیروز” او گفت:.

کمپ اظهارات را پس از مغلوب ساختن پیشی جستن زدم جمهوریخواه فرماندار در نظرات به خبرنگاران روز پنجشنبه گذشته گفت: در آن زمان که او “نبود مبارک با برایان کمپ” پس از خود اعلام کرد که کسب و کار آغاز خواهد شد بازگشایی در روز جمعه.

“من گفت:” شما تصمیم خود را “من به او گفتم که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک هفته گذشته با کمپ. “من گفت:” شما در دستورالعمل, اما من به شما اجازه تصمیم گیری خود را, اما من می خواهم مردم به امن و من می خواهم مردم در گرجستان به امن و من نمی خواهم این چیزی که به شعله ور شدن تا آنجا که شما در حال تصمیم گیری برای انجام کاری است که در دستورالعمل.'”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به بازگشت به دور از hesitance نسبت به بازگشایی در فضاهای عمومی در روز دوشنبه با این حال بنا به گزارش ها گفتن فرمانداران در این کنفرانس در نظر گرفتن بازگشایی مدارس به عنوان به خوبی.

“برخی از شما ممکن است شروع به فکر کردن در مورد مدرسه دهانه. چرا که بسیاری از مردم مایل به مدرسه دهانه. این یک موضوع بزرگ, کودکان خردسال انجام داده اند بسیار خوبی در این فاجعه است که ما همه را از طریق رفته,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>