گرجستان دموکرات اعلام استعفای روز پس از حمایت تهمت

یک دولت دموکراتیک نماینده مجلس در گرجستان که با شکست حزب خود و تایید رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPelosi: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘درگیر در حواس او را پرت’ میان ‘شکست کامل’ در آزمون دانشگاه هاروارد در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن: مالیات دهندگان بودجه کمک خواهد کرد دانش آموزان متاثر از coronavirus نظرسنجی: بیش از 70 درصد از آمریکایی ها حمایت coronavirus stay-at-home سفارشات بیشتر برای انتخاب مجدد اعلام کرد استعفای خود را روز چهارشنبه.

دولت Rep. ورنون جونز گفت: Atlanta Journal-Constitution که او “ترک کشت و زرع” در بیانیه ای کوتاه اعلام بازنشستگی خود را از دولت ،

“چراغ خاموش من ترک کشت و زرع” جونز گفت. “شخص دیگری اشغال می توانید که مجموعه. بنابراین من قصد دارم به کامل من مدت موثر مارس 22 سال 2020 است.”

تبلیغات

در مصاحبه با یکی از رادیو های محلی نشان می دهد پس از اعلام گزارش AJC جونز متعهد به نگه داشتن حزب دموکرات پاسخگو و “ریشه کن کردن تعصب” در حزب خود او.

“من برنامه ریزی برای ترک حزب دموکرات چون کسی رو به در آن وجود دارد به نگه داشتن آنها را پاسخگو نگه داشتن آنها را پاسخگو به چگونه آنها را درمان مردم سیاه و سفید [و] ریشه کن کردن تعصب” او گفت:.

استعفای خود را می آید نزدیک به یک هفته پس از او گفت: AJC که او صحه مغلوب ساختن پیشی جستن برای انتخاب مجدد یک حرکت است که دست آورد های سنگین انتقاد از دولت دموکرات.

“این بسیار ساده است به من. رئیس جمهور تهمت را از دست داده و اقتصاد خود را برای حمایت از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و عدالت کیفری طرح مرا جلب کرد به حمایت خود از کمپین” جونز به این روزنامه گفت: هفته گذشته است.

“بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار که به وضوح مشاهده و درک او را به انجام چیزی است که هرگز قبل از انجام,” او اضافه شده است. “هنگامی که شما نگاهی به نرخ بیکاری در میان سیاه و سفید آمریکایی ها قبل از همه گیر آنها در پایین تاریخی. این فقط یک واقعیت است.”

رئیس دولت حزب دموکراتیک Nikema ویلیامز به شدت انتقاد جونز پس از پشتیبان گیری از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“هرگز تا که واضح تر از این لحظه زمانی که او تصمیم به ایستادن با نژادپرستانه رئیس جمهور ساخته شده است که یک حمله همه جانبه در آمریکایی های سیاه و سفید که در تلاش است به پاره کردن و دور آمریکایی, بهداشت و درمان و چه کسی شکست خورده است و کشور ما در آن بیشترین زمان نیاز در مهم ترین انتخابات در طول عمر ما” ویلیامز گفت. “ورنون جونز صحبت نمی کند برای گرجی و نه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — به همین دلیل است که گرجستان ارسال خواهد شد او را به خانه در ماه نوامبر سال 2020 است.”

با توجه به تحقیقات پیو تهمت کردم 6 درصد از آرا در سال 2016 با هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonThe هیل کمپین گزارش: Virus طول می کشد تلفات در کمپین جمع آوری کمک های مردمی در ماه مارس ایران خودرو اتحادیه کارگران تایید بایدن لاتینی, گروه حمایت بایدن در اوایل نمایش وحدت بیشتر garnering 91 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>