دانشگاه جورج تاون برود مجازی برای ترم پاییز

دانشگاه جورج تاون را شروع کلاس ها در ترم پاییز عملا رئيس دانشگاه جان DeGioia گفت.

او با اشاره به سیر COVID-19 همه گیر و محدودیت های جدید در محل قرار داده توسط سی شهردار موریل Bowser خود (D) به عنوان دلایل برای اصلاح برنامه ریزی برای ترم پاییز.

“این یک تصمیم بسیار دشوار است—و یکی که من می دانم خواهد نا امید از اعضای جامعه ما که مشتاقانه در انتظار بازگشت به دانشگاه” DeGioia گفت: در یک به روز رسانی آنلاین.

تبلیغات

در به روز رسانی DeGioia اشاره کرد که Bowser خود به تازگی تمدید D. C اضطراری اعلام از طریق Oct. 9 و محدودیت ها اضافه شده که نیاز به بازدید کنندگان از COVID-19 کانون مناطق از جمله دانشجویان آینده به یک سی پردیس به قرنطینه برای 14 روز.

“این سی محدودیت منعکس کننده رشد آگاهی و نگرانی در مورد شتاب گسترش این ویروس در ایالات متحده و سرعت که در آن COVID-19 نتایج آزمون تحویل داده می شود. این تحولات نشان می دهد فشار بر بهداشت عمومی ما چارچوب” DeGioia نوشت.

او همچنین اشاره کرد که سی مریلند و ویرجینیا هستند “تعیین شده به عنوان مناطق در معرض خطر” توسط متحده در سراسر کشور است.” نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات همه لیست سی ویرجینیا و مریلند در سفر خود مشاوره لیست.

همه دانشگاه جورج تاون دوره های آموزشی برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد آغاز خواهد شد تقریبا. انتخاب فعالیت ها از جمله پزشکی و علوم تحقیقات را ادامه خواهد داد را به محل در دانشگاه. آن را جبران دانشگاه را طرح اعلام کرد در اوایل ماه جولای به حدود 2000 نفر از دانشجویان مقطع کارشناسی از جمله اعضای سال اول کلاس به پردیس اصلی آن.

DeGioia گفت: این دانشگاه قصد دارد به معرفی فرد در دوره عناصر “را به عنوان به زودی به عنوان شرایط بهداشتی مجوز” اما ارائه یک جدول زمانی به عنوان زمانی که ممکن است رخ دهد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر