جورج کانوی گروه تایید جو بایدن

ضدرئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCDC به روز رسانی وب سایت به حذف دوز راهنمایی در مبارزه با مواد مخدر تبلیغ با تهمت و نسبت ناروا به او می گوید می خواهم اقتصاد برای بازگشایی ‘با یک انفجار بزرگ” اما اذعان به آن ممکن است محدود گراهام پشت مغلوب ساختن پیشی جستن پاکستان هیچ پول برای کسانی که در آینده لایحه بودجه بیشتر محافظه کار گروه که شامل جورج کانویجورج توماس ConwayTapper می آید, انتقاد جورج کانوی retweet که مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘100% مجنون’ PBS خبرنگار می گوید: پوشش رسانه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن احساس می کند مانند یک تیم ورزشی’ کلیان کانوی می گوید آن را “بسیار توهین آمیز’ به مراجعه به کروناویروس به عنوان ” کونگ آنفولانزا بیشترشوهر از کاخ سفید مشاور کلیان کانویکلیان الیزابت ConwayTapper می آید, انتقاد جورج کانوی retweet که مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘100% مجنون’ Kayleigh McEnany را به کاخ سفید وزیر مطبوعات گریشام برگ نقش به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید بیشتر, حمایت جو بایدنجو BidenTrump می لرزد WH ارتباطات تیم تپه انتخاباتی گزارش: ویسکانسین رای با وجود بیماری همه گیر کوروناویروس رهگیری را Ryan گریم می گوید کومو است که برنده بیش از منتقدان بیشتر در روز چهارشنبه در 2020 ریاست جمهوری.

لینکلن گروه تایید معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی در مدت کوتاهی پس از آن. برنی ساندرزسناتور SandersDrugmaker کلاه انسولین و هزینه های برای کمک به بیماران مبتلا به دیابت در طول همه گیر هیل کمپین گزارش: ویسکانسین رای با وجود coronavirus بیماری همه گیر بهداشت ، قهوه ای تایید بایدن برای رئیس جمهور بیشتر (I-Vt.) خارج از مسابقه و هموار کردن راه برای بایدن برای تبدیل شدن به نامزد دموکرات.

این سازمان گفته است که “متعهد به تضمین این که جو بایدن توسط سوگند در تاریخ 20 ژانویه 2021.”

تبلیغات

“جو بایدن دارای تجربه در سیاست در دولت و در زندگی به رهبری ایالات متحده از بحران کنونی گفت:” co-founder نی جالینوس. “همانطور که امریکا ادعا با سابقه از دست دادن ما نیاز به یک رهبر است که می تواند ثابت کشتی ما از دولت متصل کردن ما شایع زخم های ما منجر به ملی بعدی فصل. جو بایدن است که بشریت همدلی و ثبات ما نیاز به یک رهبر ملی.”

کانوی مکرر منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد در ماه مارس است که او تا به حال ساخته شده حداکثر مجاز کمک مالی به بایدن انتخاباتی پس از نامزد برداشت های متعدد اولیه پیروزی در سه شنبه.

لینکلن پروژه فوق العاده PAC تاسیس شده توسط تعدادی از محافظه کاران در سال گذشته با هدف به جمع آوری به اندازه کافی از حقوق خود محروم و جمهوری خواهان و مستقل برای جلوگیری از انتخاب مجدد از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است.

ماه گذشته گروه ناودان رئيس جمهور در پاسخ به کروناویروس همه گیر در یک ویدیو با عنوان “نا مناسب.”

تبلیغات

آن را برجسته و کلیپ از مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه ها و کنفرانس های مطبوعاتی اطمینان کشور است که دولت “کاملا آماده” و ادعای “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون” در تقابل با کلیپ های کسب و کار و تعطیلی و پزشکی کمبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>