ژنو بین المللی موتور نمایش لغو شده است در coronavirus ترساندن

بمبئی:
در این سال Geneva International Motor Show (Gims) که قرار بود سازمان بین مارس 5-15 در حال حاضر لغو شده در تلاش برای محدود کردن سرعت پخش كردن, کروناویروس, این سازمان یکی از بزرگترین سالانه موتور را نشان می دهد در سطح جهان گفت: در یک بیانیه رسمی امروز.

“90 نسخه از GIMS که قرار بود به استقبال رسانه ها از دوشنبه آینده و عموم مردم از 5 تا 15 مارس سال 2020 خواهد شد در حال حاضر در نهایت نمی گیرد” این کمیته گفت: در آن بیانیه رسمی.

علاوه بر صدور مفصل مشاوره برای شهروندان و گردشگران اداره فدرال بهداشت عمومی (FOPH) سوئیس را ممنوع کرده است هر مقیاس بزرگ جمع آوری بیش از 1000 نفر تا 15 مارس سال 2020 است.

“حوادث در مقیاس بزرگ شامل بیش از 1000 نفر هستند ممنوع می باشد. این ممنوعیت می آید را به اثر فوری و اعمال خواهد شد حداقل تا 15 مارس سال 2020” FOPH گفت: در وب سایت خود را امروز.

FOPH تصمیم به لغو مسابقات بین المللی موتور نمایش در می آید فقط سه روز قبل از افتتاح نمایشگاه به رسانه ها.

با توجه به FOPH, پانزده موارد از coronavirus را تایید کرد در سوئیس به عنوان از جمعه در سراسر شهرستانها مانند ژنو زوریخ, Ticino, Vaud و دیگران. آن را گفت که همه افرادی که آزمایش مثبت برای Covid-19 انجام شده عفونت از خارج از کشور. کشور همسایه ایتالیا تایید کرده است در مورد 655 موارد coronavirus تا امروز صبح FOPH گفت.

موریس Turrettini رئیس هیئت مدیره بنیاد گفت: “ما تاسف از این وضعیت اما سلامت و از همه شرکت کنندگان ما است و ما غرفه داران’ اولویت است. این یک مورد نیروی majeure و فوق العاده ضرر برای تولید کنندگان که سرمایه گذاری انبوه در حضور خود در ژنو است. ما متقاعد شده است که آنها را درک خواهد کرد که این تصمیم است.”

در این بیانیه رسمی از سازمان Gims گفت که اگر چه تا هفته گذشته آن روشن نیست که coronavirus ترساندن می تواند تاثیر در شرایط لغو نشان می دهد موتور به عنوان یک گام ضروری برای جلوگیری از عفونت این وضعیت با تغییر ظاهر برای اولین بار تایید کرد coronavirus مورد در سوئیس که منجر به شورای فدرال تصمیم در اوایل امروز.

“عواقب مالی برای همه کسانی که درگیر در این رویداد مهم هستند و نیاز به ارزیابی می شود طی هفته های آینده. بلیط های در حال حاضر خریداری شده برای این رویداد مسترد خواهد شد,” بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>