گیل پادشاه را می پذیرد Snoop Dogg عذرخواهی می گوید: هرگز قصد خود را برای اضافه کردن به درد بیش از برایانت مرگ

ایسنا لنگر گیل پادشاهگیل KingSnoop Dogg معذرت خواهی به گیل پادشاه در کوبه برایانت فلپ: من ‘بی احترامی’ و ‘overreacted’ Rose McGowan بازدید Snoop Dogg برای گیل پادشاه نظرات: مرگ لطمه می زند. رشد f— up’ Scarborough: ‘رسانه ها سکوت پر سر و صدا’ محکوم Snoop Dogg حملات علیه گیل پادشاه بیشتر قبول عذرخواهی از Snoop Dogg پس از او ظاهر شد و به او حمله برای بالا بردن این موضوع از اواخر افسانه بسکتبال کوبه برایانت اتهامات تجاوز به عنف در مصاحبه.

“من قبول عذرخواهی و درک احساسات خام ناشی از این غم انگیز از دست دادن” پادشاه آسوشیتدپرس گفت.

هفته گذشته 48 ساله رپ راه اندازی القاب پادشاه در تماس او را “بد بو سگ سر b–ch” و او را متهم برگزاری برایانت به دو برابر استاندارد است.

تبلیغات

“من مطرح شد بهتر از آن” Snoop Dogg گفت: در عذرخواهی خود را روز بعد. “من می خواهم برای معذرت خواهی به شما علنا برای زبان که من استفاده می شود و تماس با شما از نام شما و فقط بی احترامی است.”

Snoop Dogg همچنین ذکر شده در یک ویدیو در Instagram که “دو اشتباهات را ندارد حق ندارد.”

“هنگامی که شما در اشتباه هستید, شما باید آن را تعمیر” او ادامه داد.

شاه همچنین گفت: خدمات سیم در بیانیه ای که آن را “هرگز قصد خود را برای اضافه کردن به درد.”

برایانت درگذشت اواخر ماه گذشته در سقوط یک هلیکوپتر که نیز خود را کشته 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر.

در سال 2003 برایانت بود متهم به تجاوز جنسی توسط یک کلرادو هتل کارمند. این اتهامات بعد از آن کاهش یافته و پس از کارمند کاهش یافته است به همکاری با دادستان. او در نهایت حل و فصل با برایانت در خارج از دادگاه.

تبلیغات

پادشاه آورده اتهامات در مصاحبه با WNBA ستاره لیزا لسلی.

“گفته شده است که میراث او پیچیده است به دلیل تجاوز جنسی به شارژ که اخراج شد در سال 2003 و 2004. است که آن را پیچیده را برای شما به عنوان یک زن به عنوان یک WNBA بازیکن؟” پادشاه پرسید: Leslie.

“این پیچیده نیست برای من در همه” لسلی جواب داد. “من هرگز نمی بینید که تا کنون او را دیده بودن نوع فرد است که می توان انجام کاری به نقض یک زن و یا تهاجمی در این راه است. این است که نه تنها فرد است که من می دانم.”

اپرا وینفریOprah Gail WinfreySnoop Dogg معذرت خواهی به گیل پادشاه در کوبه برایانت فلپ: من ‘بی احترامی’ و ‘overreacted’ Rose McGowan بازدید Snoop Dogg برای گیل پادشاه نظرات: مرگ لطمه می زند. رشد f— up’ Snoop Dogg: من نمی تهدید گیل پادشاه اما او خیلی بی احترامی نسبت کوبه برایانت’ بیشتر تایید بر ان بی سی “امروز” که پادشاه بود و مضطرب به عنوان روزنامه نگار دریافت تهدید به مرگ پس از مصاحبه و او غایب بود از “CBS This Morning” جمعه گذشته است.

“به عنوان یک روزنامه نگار این است که گاهی اوقات به چالش کشیدن برای تعادل کار من با عواطف و احساسات در طول زمان دشوار است” پادشاه گفت:. “من همیشه نمی توانید آن را کامل اما من به طور مداوم در تلاش برای انجام آن با شفقت و صداقت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>