نشت گاز در بمبئی? BMC می گوید وضعیت تحت کنترل نشوید

دهلی نو:
این Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) که به دریافت چندین شکایت از فرد مشکوک به نشت گاز از Chembur, Ghatkopar و مناطق مجاور در بمبئی امروز گفت: اوضاع تحت کنترل است و شهروندان نباید وحشت.

“وضعیت تحت کنترل است. لازم است تمام منابع بسیج شده اند. منشاء بوی در حال بررسی است. 17 آتش لوازم خانگی در زمینه مجهز با سیستم اعلام و آماده برای پاسخ, در صورت نیاز,” BMC توییتی.

BMC نیز خواست مردم را به وحشت و یا ایجاد وحشت.

“ما دریافت کرده ام یک زن و شوهر از شکایت مشکوک به نشت گاز از ساکنان در Chembur, Ghatkopar, Kanjurmarg, Vikhroli & پوی…لطفا وحشت نکنید و یا ایجاد وحشت. 13 لوازم آتش سوزی برای نظارت بر وضعیت فعال شده اند به عنوان احتیاط,” BMC توییتی.

منشاء بوی نشده است ترسیم نشده است.

بمبئی آتش نشانی (MFB)’s رئیس آتش افسر PS Rahangdale گفت: هیچ گاز نشت پیدا شد به مناطق. “بیشتر تماس دریافت شد از پوی و نشت بوی احساس شد در Andheri. کل 17 موتورهای آتش شد deputed برای جستجو از نشت گاز و اعلام شد به وحشت نیست. Hazmat وسایل نقلیه آماده بودند برای اورژانس” Rahangdale گفت.

“HPCL (Hindustan Petroleum Corporation Limited) BPCL (بهارات نفت شرکت محدود), MGL (Mahanagar گاز مسئولیت محدود) RCF (Rashtriya مواد شیمیایی و کودهای شیمیایی) و پلیس مطلع شدند. وی افزود که تحقیقات در جریان است توسط افسران ارشد.

بسیاری از ساکنان شکایت مشکوک به نشت گاز از Chembur, Ghatkopar, پوی و Vikhroli مناطق در اواخر شنبه شب یک مقام رسمی از BMCs مدیریت بحران همراه گفت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>