دهلی نو, بنگلور:
مکانیسم است که اجازه می دهد تا مردم را توصیه به رفتن به صفحه اصلی قرنطینه به ترک فرودگاه بدون نظارت در حال تبدیل به یک مشکل بزرگ و یکی از منابع احتمالی گسترش عفونت در جامعه بزرگتر اگر قبل از آن نمونه هستند چیزی به توسط.

در یک مورد یک فرد بدون علامت که وارد شده از دبی در 15 مارس در بنگلور فرودگاه خواسته شد به خانه قرنطینه خود را و اجازه دهید ،

او سپس سفر به این شهر در حدود 45 کیلومتر از فرودگاه و سپس در زمان یک اتوبوس عمومی برای 300 کیلومتر برای رسیدن به شهر خانه خود را از Kodagu قهوه در حال رشد منطقه کارناتاکا واقع شدهاست.

دو روز بعد او پذیرفته شد و به انزوا بيمارستان و پس از آزمایش مثبت است.

کل روستا شده و مهر و موم شده و دولت های منطقه تحمیل کرده است بخش 144 در منطقه امیدوار است که با کاهش حرکت مردم گسترش عفونت می تواند موجود باشد. مقامات هنوز در تلاش برای ایجاد ارتباط با کسانی که در سفر با او در اتوبوس, پس از آن همه unreserved.

هر چند بخش سلامت از همه کشورها کشیده به محدودیت برای مهار بحران ساقط در غربالگری نظارت و فقدان یک مکانیزم مناسب برای فرستادن مردم به خانه قرنطینه تحت نظارت ممکن است تشدید این وضعیت به گفته مقامات و کارشناسان یک بخش از رهبران سیاسی.

عدم اجرای دقیق خانه قرنطینه یکی دیگر از چالش مجموع اضافه کردن به ترس از کامل دمیده شده امکان یک جامعه انتقال است.

Dr Preeti کومار, معاون رئیس جمهور از بهداشت عمومی و پشتیبانی سیستم های بهداشت عمومی بنیاد هند (PHFI) می گوید که هر گونه شکاف بین دوره پیاده و ورود در مقصد و یا صفحه اصلی افزایش خطر آلوده کردن بیشتر مردم به عنوان فرد ممکن است شکسته سفر و یا در تماس با افرادی که ممکن است دشوار برای ردیابی.

دکتر کومار پیشنهاد دو برابر اندازه گیری که شامل پایدار holistics به منظور افزایش اطلاعات و آموزش و پرورش در COVID و از سوی دیگر ارائه خدمات حمل و نقل برای این افراد “به اطمینان حاصل شود که خطر ابتلا به افراد و جامعه به حداقل رسیده است” جدا از ردیابی حرکات خود و سوابق ورود.

پس از 19 مارس, Karnataka تصمیم به مهر برگشت از کف مردم پس از رسیدن در بنگلور. هر چند بسیاری از افرادی که می رسند از کشورهای خارجی هستند به طبقه بندی به سه طبقه بندی–A. B و C–حتی کسانی که به نظر می رسد بدون علامت باید آزمایش مثبت بسیار شبیه به مورد از Kodagu.

هر چند بیشتر پروازهای بین المللی در حال ورود به هند در فرودگاه کسانی که در حال حاضر وارد این کشور در حال حاضر در حال پیگیری است.

در بنگالور به تنهایی وجود دارد بیش از 40000 افرادی که در بازگشت از کشورهای خارجی و مقامات محلی در حال تلاش برای برقراری تماس با آنها و اجرای خانه سخت شده است.

“تنها علامتی بیماران فرستاده شده برای صفحه اصلی قرنطینه. شانس خود را گسترش عفونت بسیار کم” آرون singhal, ویژه, دبیر, اتحادیه, وزارت بهداشت گفت.

حداقل سه نفر با تمبر در دست خود داشتند تقریبا مورد حمله و ضرب و شتم توسط مردم محلی در نزدیکی شکوه, اتوبوس, ایستادن در بنگلور در روز یکشنبه زمانی که نخست وزیر نارندرا مودی به نام به حال برای یک Janata مقررات منع رفت و آمد. دو نفر از آنها در بازگشت از دبی و تلاش برای گرفتن یک اتوبوس به Kasargod در کرالا است. پس هیچ حمل و نقل در دسترس بود آنها سعی کردند به کتاب یک اتاق اما تعقیب است. حتی بیمارستان آنها سعی کردند به پناهگاه در خواست آنها را به ترک حتی اگر هیچ گزینه ای داده شد که چگونه.

در دوشنبه, Karnataka وزیر B. S. Yediyurappa همچنین ابراز ناتوانی خود در اجرای خانه قرنطینه.

“5000Home قرنطینه مهر انجام شد برای اطمینان از آنها باقی می ماند خانه در منافع عمومی.من دریافت تماس های برخی از کسانی که مهر در حال حرکت در BMTC اتوبوس و نشستن در رستوران. لطفا تماس بگیرید 100 این افراد خواهد بود تا دستگیر و به دولت قرنطینه” Bhaskar رائو شهر بنگالور کمیسر پلیس گفت:. اما چرا این افراد اجازه داده شد به ترک فرودگاه بدون نظارت ممکن است مناسب تر سوال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im