Gabbard خواستار DNC رئیس بعد از آیووا ‘شکست’

دموکرات نامزد ریاست جمهوری در کنگره Tulsi GabbardTulsi GabbardThe هیل کمپین گزارش: دموکرات ها برای بحرانی بحث در نیوهمپشایر تپه 12:30 گزارش: دموکرات دنده تا برای مهم نیوهمپشایر بحث هیل کمپین گزارش: Iowa آشفتگی عمیق تر برای دموکرات ها بیشتر (D-هاوایی) به نام کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) رئیس تام پرزتوماس ادوارد PerezClinton پنج معاون ریاست جمهوری تراکم برنامه های اجتماعی دولت: پیروزی امید بر شواهد کار را بی فایده و هزینه های سوء مدیریت” در Comp کارگران بیشتر به دنبال هرج و مرج حزبی آیووا.

Gabbard گفت: در یک ایمیل ارسال به حامیان یکشنبه که “اعتماد” رای دهندگان سزاوار تحت پرز رهبری “شکسته شده است.”

“همین دلیل است که امروز من میخواهم که شما به من ملحق می شوند و خواستار آن است که تام پرز قبول مسئولیت این ناخالص شکست در رهبری و استعفا در حال حاضر” Gabbard نوشت: لینک دادن به یک مکالمه درخواست برای صندلی استعفای.

تبلیغات

“تحت رهبری تام پرز, DNC است kowtowed به میلیاردرهای باعث افتضاح در آیووا و تضعیف رای دهندگان اعتماد در انتخابات ما,” او اضافه شده است.

Gabbard انتخاباتی اولویت بندی تلاش خود را در نیوهمپشایر امید بستن به جست و خیز قرار دادن تمرکز در اول-در-این-ملت آیووا انجمن. او هنوز هم چهره یک نبرد دشوار در نیوهمپشایر, ثبت نام در 2.7 درصد حمایت در نیوهمپشایر سنجی با توجه به RealPoliticsAverage.

آیووا حزب دموکرات مقصر آن تاخیر در نتایج در برنامه حزب بود با استفاده از.

پرز گفت: در سی ان ان او “کاملا” با توجه به استعفا پس از هرج و مرج است. پاسخ او آمد و پس از تشکر. مارسیا سخن بی معنی وبیهودهمارسیا لوئیس FudgeKey خانه دموکرات می گوید پرز باید برود: “او نمی شود در هر چیز داشتن به شکست رفاه اصلاحات جزایر ویرجین آمریکا نماینده vies برای استیضاح مدیر موقعیت بیشتر (D-اوهایو) به نام او است.

یک سخنگوی DNC نمی شد فورا در دسترس است برای نظر یکشنبه در پاسخ به Gabbard تماس برای پرز ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma