شهردار Tybee Island – یکی از گرجستان محبوب ترین مقصد ساحل – پاره پاره گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ (R) اجرایی منظور در روز شنبه به بازگشایی برخی از دولت سواحل در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به رفت و برگشت در سراسر کشور است.

“Tybee شورای شهر و من در حال ویران ناگهانی دستورات و انجام خود را پشتیبانی نمی گیری. سلامت ما ساکنان کارکنان و بازدید کنندگان هستند که در معرض خطر قرار داده و ما به دنبال راه های قانونی برای سرنگونی خود را بی پروا دستور” شهردار شرلی جلسات در بیانیه ای گفت.

او افزود: “در حالی که سواحل باید برای بازگشایی تحت فرماندار سفارش Tybee نمی خواهد که دسترسی به ساحل و پارکینگ باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته.”

تبلیغات

کوچک تعطیلات شهر بسته سواحل آن در 20 مارس به دلیل شیوع.

کمپ توییتی یک عکس از Tybee Island سواحل و گفت که محلی و مقامات دولتی تا به حال گزارش هر گونه مشکلات در حالی که گشت زمین و مناطق اطراف آن.

 

در هر کمپ اجرایی سفارش گرجستان ساکنان ورزش می تواند در سواحل که شده دوباره باز به عنوان طولانی به عنوان آنها عمل اجتماعی مناسب فاصله.

دولت در بخش منابع طبیعی را قبلا محدودیت در beachgoers نیاز اجتماعی فاصله و منع صندلی و چتر و یا چادر در سواحل حداقل تا مارس 13.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de