دهلی نو:
رهبران گروه 20 یا G20 اقتصادهای بزرگ در روز پنج شنبه متعهد به دم بیش از $5 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی و انجام “هر آنچه در آن طول می کشد برای به حداقل رساندن اقتصادی و اجتماعی تاثیر Covid-19 بیماری همه گیر.

در یک بیانیه مشترک صادر شده پس از G-20 را برای اولین بار تا کنون مجازی اجلاس به ریاست عربستان سعودی اعضای خود را متعهد به بازگرداندن رشد جهانی حفظ ثبات بازار و تقویت انعطاف پذیری است. نارندرا نخست وزیر بود و در میان رهبران شرکت کننده در کنفرانس ویدئویی است.

“ما در حال تزریق بیش از $5 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی به عنوان بخشی از یک هدف سیاست های مالی و اقتصادی اقدامات و تضمین طرح برای مقابله با, اجتماعی, اقتصادی و مالی اثرات این بیماری همه گیر. ما ادامه خواهد داد به انجام جسورانه و در مقیاس بزرگ مالی پشتیبانی می کند. جمعی G20 اقدام را تقویت و تاثیر آن اطمینان از انسجام و مهار سودمندی. قدر و دامنه این پاسخ را دریافت کنید اقتصاد جهانی دوباره روی پای خود و تنظیم یک مبنای قوی برای حفاظت از مشاغل و بهبود رشد” بیانیه ای گفت:.

در حالی که آمریکا اعلام کرد یک محرک های مالی از 2 تریلیون دلار و هند متعهد 1.7 تریلیون دلار برای کمک به بخش های آسیب پذیر جامعه جزر و مد بیش از تاثیر مالی از شیوع کروناویروس.

G-20 اعضا گفت: آنها نیز آماده به تقویت مالی جهانی ایمنی شبکه. “ما پس از این همه (بین المللی) سازمان بیشتر به گام تا هماهنگی اقدامات خود از جمله با بخش خصوصی برای حمایت از کشورهای در حال ظهور و کشورهای در حال توسعه رو به سلامت اقتصادی و اجتماعی شوک از Covid-19.”

G-20 وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران را پس از هماهنگ کردن اقدامات خود را به صورت منظم به منظور توسعه یک طرح عمل در پاسخ به Covid-19 و همکاری نزدیک با سازمان های بین المللی به سرعت تحویل مناسب کمک های مالی بین المللی.

“ما آماده واکنش نشان می دهند به سرعت و هر اقدام دیگری که ممکن است مورد نیاز است. ما بیان ما آمادگی برای تشکیل دوباره به وضعیت نیاز دارد. اقدام جهانی همبستگی و همکاری های بین المللی بیش از همیشه لازم است برای مقابله با این بیماری همه گیر. ما با اعتماد به نفس است که با همکاری نزدیک با هم ما را به غلبه بر این. ما را به حفاظت از زندگی انسان بازگرداندن اقتصاد جهانی و ثبات و ذخیره کردن پایه های جامد به صورت پایدار و متعادل و فراگیر رشد است.” اعضا توافق کردند که مبارزه با این بیماری همه گیر خواستار شفاف, تنومند, هماهنگ در مقیاس بزرگ و مبتنی بر علم جهانی پاسخ. “ما را در گسترش ظرفیت تولید برای دیدار با نیازهای روزافزون برای لوازم پزشکی و اطمینان از این ساخته شده است به طور گسترده ای در دسترس در قیمت مقرون به صرفه در یک عادلانه اساس جایی که آنها بیشتر مورد نیاز و به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

این گروه نیز خواسته است که به بررسی شکاف در pandemic, آمادگی در همکاری با سازمان های مربوطه و ارائه گزارش قبل از یک جلسه مشترک از G-20 در امور مالی و وزرای بهداشت. این کمک خواهد کرد ایجاد یک ابتکار جهانی در همه گیر آمادگی و پاسخ.

“این ابتکار عمل را سرمایه گذاری بر روی برنامه های موجود به چین اولویت های جهانی آمادگی و عمل به عنوان یک جهانی کارآمد و پایدار در بودجه و هماهنگی پلت فرم برای سرعت بخشیدن به توسعه و تحویل واکسن تشخیص و درمان است. برای حفاظت از آینده ما متعهد به تقویت ملی و منطقه ای و جهانی ظرفیت برای پاسخ به پتانسیل شیوع بیماری های عفونی با افزایش قابل ملاحظه ما اپیدمی آمادگی صرف. این افزایش حفاظت از همه به ویژه گروه های آسیب پذیر هستند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر بیماری های عفونی” بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de