G20 اعضای موافق به حالت تعلیق بازپرداخت بدهی برای کشورهای فقیر

دارایی وزرا و استانداران از G20 سازمان ملل روز چهارشنبه تصمیم گرفت به حالت تعلیق در بازپرداخت بدهی به صندوق بین المللی پول و بانک جهانی توسط فقیرترین کشورها در تلاش برای آوردن ثبات مالی و ایجاد دامنه برای یک محرک های مالی در این کشورها مضطرب توسط covid-19 شیوع.

پس از دوم مجازی نشست G20 اعضا در یک بیانیه گفت: بدهی تعلیق از جمله هر دو اصل و بهره در دسترس خواهد بود به تمام کشورهای کمتر توسعه یافته به عنوان تعریف شده توسط سازمان ملل برای یک دوره سه سال با یک سال اضافی مهلت. تعلیق دوره شروع خواهد شد از 1 آوریل تا دسامبر سال 2020 است.

“همه دوجانبه رسمی طلبکاران شرکت خواهد کرد در این طرح مطابق با قوانین ملی و داخلی روش. ما از طلبکاران خصوصی کار از طریق موسسه مالی بین المللی برای شرکت در این طرح در مقایسه با شرایط است. ما از بانک های توسعه چند جانبه برای بررسی بیشتر این گزینه برای تعلیق بدهی خدمات پرداخت در طول دوره تعلیق در حالی که حفظ فعلی خود امتیاز و کم هزینه از بودجه” اطلاعیه گفت.

هر ذینفع کشور مورد نیاز خواهد بود برای ارتکاب به استفاده مالی ایجاد شده فضا برای افزایش, اجتماعی, بهداشت و یا اقتصادی صرف در پاسخ به کروناویروس بحران است. آنها می توانند همچنین قرارداد جدید غیر اعطایی بدهی در طول دوره تعلیق دیگر از توافق نامه تحت این ابتکار عمل و یا در انطباق با محدودیت های مورد توافق با صندوق بین المللی پول و بانک جهانی.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman که شرکت در این نشست مجازی با استقبال از طرح اقدام نهایی در این نشست خواستار آن یک گام در مسیر درست است. “در این سند را راهنمایی فردی و جمعی اقدامات برای اعضای G20 در پاسخ به COVID-19 همه گیر در کوتاه مدت و میان مدت,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>