دهلی نو:
نخست وزیر نارندرا مودی گفت: گروه 20 (G20) عمده اقتصاد نقش مهمی را در مقابله با جهانی coronavirus بحران به عنوان آن housebound رهبران آماده برای دیدار با یک “مجازی اجلاس’ روز پنج شنبه به توافق بر سر یک پاسخ هماهنگ.

“این #G20 مهم جهانی نقش بازی در پرداختن به Covid-19 بیماری همه گیر. من مشتاقانه منتظر به گفتگوهای سازنده فردا در #G20VirtualSummit در حال هماهنگی با عربستان G20 ریاست جمهوری” مودی گفت: در توییتر پست در روز چهارشنبه.

رهبران باید یک کار بزرگ در دست: Covid-19 سرایت آن که به ظاهر در چین در ماه دسامبر roiled بازارهای جهانی سهام و باعث اختلال عمده در سراسر بخش.

در روز سه شنبه, صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) مدیر عامل Kristalina Georgieva هشدار داده است که اقتصاد جهانی می تواند خیره در رکود اقتصادی به عنوان بد و یا بدتر از این یکی در طول بحران مالی جهانی در سال 2008 است.

با توجه به بیانیه ای از عربستان سعودی “ملک سلمان بن عبدالعزیز آل سعود خواهد شد صندلی نشست برای پیشبرد هماهنگ جهانی پاسخ به Covid-19 همه گیر و انسانی آن و پیامدهای اقتصادی.”

G20 اعضا خواهد پیوست توسط رهبران دعوت از کشورها از جمله اسپانیا و اردن و سنگاپور و سوئیس و همچنین صندوق بین المللی پول, سازمان ملل, گروه بانک جهانی, سازمان بهداشت جهانی و سازمان تجارت جهانی غذا و کشاورزی سازمان ثبات مالی هیئت مدیره سازمان بین المللی کار و سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است.

سازمان های منطقه ای خواهد شد توسط ویتنام صندلی از انجمن جنوب شرق کشور; آفریقای جنوبی صندلی اتحادیه آفریقا; امارات متحده عربی صندلی شورای همکاری خلیج فارس; و رواندا صندلی از همکاری جدید برای آفریقا توسعه است.

به طور جداگانه “نخست وزیر شری @narendramodi یک مکالمه تلفنی با رئیس جمهور پوتین امروز. رهبران این دو کشور رد و بدل انداز در وضعیت مورد Covid-19 همه گیر” به سفارت هند در روسیه گفت: در توییتر ارسال.

روسیه یکی از اعضای گروه G20.

در نشست G20 وزیران دارایی در اوایل این هفته این گروه توافق کردند که به منظور توسعه یک طرح اقدام مشترک در پاسخ به Covid-19 شیوع خواهد شد که طرح های فردی و جمعی اقداماتی که عضو G20 متحده انجام خواهد شد شامل همه گیر.

“بعلاوه G20 دارایی وزرا و استانداران در مورد راه هایی برای افزایش هماهنگی تلاش های دو جانبه و چند جانبه طلبکاران به آدرس خطرات ناشی از بدهی آسیب پذیری به ویژه در کشورهای کم درآمد در میان Covid-19 همه گیر” عربستان سعودی گفته بود در اوایل این هفته.

عربستان سعودی در حال حاضر دارای چرخش ریاست جمهوری G20 و صندلی نشست این سال است.

Covid-19 منجر به یک رکود جدی شبیه به یک “سونامی اقتصادی” در اقتصاد جهانی و میزان خسارت اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر خواهد شد بستگی دارد در مسیر ویروس و چگونه به سرعت دولت پاسخ مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: در روز سه شنبه.

مجازی نشست رهبران G20 می آید پس از یک مکالمه تلفنی بین مودی و عربستان شاهزاده محمد بن سلمان هفته گذشته است.

رهبران دو کشور صحبت کرد و از تلاش مشترک در بخشی از جهان در حال توسعه و اقتصادهای در حال توسعه.

مودی همچنین در مورد این موضوع با نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون.

پس از ظهور آن در ماه دسامبر Covid-19 ادعا کرده بیش از 19,600 زندگی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net