صندوق گرسنگی آندرا دولت چشم قرعه کشی مسیر برای افزایش منابع

دهلی نو:
Y. S. Jaganmohan ردی-led آندرا پرادش دولت در حال بررسی امکان افزایش منابع برای کمبود پول نقد دولت از طریق قرعه کشی کسب و کار گفت: دو نفر آگاه از توسعه است.

این می آید در میان dwindling صندوق نقل و انتقال از مرکز در برابر پس زمینه از خارج شدن از ریل اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و محدود راه برای دولت ها به منظور بالا بردن مالیات پس از معرفی کالا و خدمات مالیات (GST) در سال 2017.

در حال حاضر 13 ایالت از جمله گوا هند و آروناچال پرادش اجرای قرعه کشی.

“دولت باید درآمد و این (در حال اجرا قرعه کشی) است که به کاوش گفت:” یکی از افراد ذکر شده در بالا.

مالیات بر مجموعه ای از کشورهای در زمان ضربه در طولانی مدت مستند و مرکز GST درآمد بیش از حد فرو ریخت و در نتیجه دو whammy برای ایالات متحده.

“وجود دارد یک نیاز واقعی برای افزایش منابع گفت:” فرد دوم در بالا ذکر شد که او نیز نمی خواهید به توان نام برد.

با کمبود پول نقد دولت قادر به پاسخگویی به آن بدهی های برجسته این YSR دولت است که به دنبال در گزینه های فراتر از افزایش مالیات بر سوخت و مشروبات الکلی. آندرا پرادش مطرح الکل قیمت در حدود 75% در این مستند به جبران شدید کمبود درآمد به دلیل coronavirus مستند.

نمایش داده شد ایمیل فرستاده شده به آندرا پرادش رئیس دفتر وزیر در روز یکشنبه بدون جواب باقی مانده تا فشار زمان.

آندرا پرادش دولت شده است بررسی راه حل های مالی برای تقویت درآمد. یک مورد در نقطه است یک طرح برای انتقال دارایی های دولت و شرکت های تولید برق (gencos) و شرکت های توزیع (discoms) به آندرا پرادش قدرت مالی شرکت با مسئولیت محدود به جمع آوری کمک مالی در نرخ رقابتی که ممکن است کمک به پاک کردن قدرت خود را در بخش غرامت نعناع گزارش شده در 16 ژانویه.

در ماه جولای سال گذشته آندرا پرادش دولت منتشر شد یک کاغذ سفید را متهم به حالت قبلی دولت mis-اداره مالی و سوء مدیریت و بی توجهی به سرمایه انسانی و سرمایه فیزیکی. درآمد مازاد بود که نزدیک به 1 درصد از تولید ناخالص داخلی دولت محصول در سال 2006-07 کاهش یافته است به 0.24 % در سال های پس از آن کاغذ سفید اشاره کرد.

متحده باید با اتکا به شدت در قرض گرفتن پول از بازار به مبارزه با covid-19 بحران بهداشتی, اما آنها ضربه زدن به سقف استقراض. به عنوان بخشی از اطلاعیه های ساخته شده برای 20 تریلیون بسته محرک قرض گرفتن محدودیت برای کشورهای تحت مسئولیت مالی و مدیریت بودجه عمل (FRBM) بوده است افزایش یافته و به 5 ٪ از تولید ناخالص داخلی دولت محصول (GSDP) از 3% در حال حاضر برای FY21 موضوع را به آنها انجام اصلاحات خاص.

“دستورالعملهای مالی نیاز به بازنویسی شود با توجه به سناریوی حال حاضر. مانند FRBM قانون یا محدودیت استقراض متحده است. دولت نباید نگران تورم و قوانین جدید نیاز به نگاه در” دولت فناوری اطلاعات و صنایع وزیر Mekapati Goutham ردی گفت: در مصاحبه زودتر.

آندرا پرادش دولت همچنین قصد دارد به عدم تمرکز سرمایه بین Amaravati ویساکاپاتنام و Kurnool.

دولت های ایالتی در سراسر هند به شدت به دنبال افزایش درآمد و اجرا شده اند طیف وسیعی از اقدامات از جمله افزایش مالیات بر سوخت و تداوم تا مشروب cess.

ابزار کالا شده است یک معیار کلیدی هدایت غیر مستقیم سیاست های مالیاتی دولت ها است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *