نا امیدی: Iowa دموکرات ها هنوز هم منتشر حزبی نتایج

آیووا حزب دموکرات مواجه است خشم ریاست جمهوری مبارزات و خواسته های جدید برای پاسخ پس از یک افتضاح تاریخی در حزبی که موفق به ارائه هر گونه بینش را که برنده شده بود برای اولین بار-در-این-ملت قفقاز.

دولت گفت که اعلام نتایج در برخی از نقطه در روز سه شنبه پس از پیدا کردن “تناقضات” در این گزارش از نتایج و اضافه کرد که آن نیاز به زمان بیشتری برای اطمینان از یکپارچگی از انتخابات.

این غیر منتظره ای طولانی صبر کنید همراه با یک عدم شفافیت در طول هرج و مرج شب, خشم مبارزات که باید صرف ده ها میلیون دلار و ساعت های بی شماری بر روی زمین در Hawkeye دولت امیدوار است که قوی نشان دادن خود را نامزد خود در مسیر نامزدی حزب دموکرات.

تبلیغات

در عوض نامزدها به مبهم سخنرانی در پایان شب قبل از پرواز به نیوهمپشایر به مبارزه برای هفته آینده اولیه در گرانیت دولت است. تئوری های توطئه در پرواز در سراسر اینترنت و کابل اخبار صاحب نظران بود که پخش زنده پوشش برای ساعت ها باقی مانده بودند دست خالی و بدون هر گونه اطلاعات به گزارش.

دولت حزب برگزار شد صبح زود تماس تلفنی با خبرنگاران به اصرار دارند که وجود داشت هیچ انتخابات دخالت تاکید بر این که این تاخیر به دلیل جدید راه يافته بودند که گزارش شده است.

“آنها اعتبار هر قطعه از اطلاعات ما در برابر ما دنباله مقاله. این سیستم است که مصرف بیش از حد انتظار است اما آن را در محل برای اطمینان حاصل شود ما در نهایت قادر به نتایج گزارش با اعتماد به نفس کامل گفت:” تروی, قیمت, رئیس, آیووا, حزب دموکرات است. “ما گفت: در تمام طول ما باید پشتیبان گیری در محل دقیقا به این دلیل است. ما در حال به روز رسانی مبارزات و ما همچنان به ارائه به روز رسانی به عنوان آنها در دسترس هستند.”

دولت نیز با استفاده از یک برنامه جدید کاربران و رفع مشکلات گزارش شده. یک حزبی, منشی, Shawn سباستین گفت: او را به نام دولت به دلیل خود برنامه بود نه عملکرد. سباستین بود در انتظار به مدت 90 دقیقه قبل از دولت گذاشت او را در حالی که او زندگی می کنند در هوا با سی ان ان.

بخش عمده ای از مسائل به نظر می رسد در راه های جدید آرا در حال شمارش به سه موازی نتایج جستجو – تغییر ساخته بود که در منافع شفافیت. نتایج نهایی را شامل اولیه شمارش آرا دوم شمارش آرا پس از حزبی را برانگیخت برای nonviable داوطلبان مجاز به realign پشت نامزدهای زنده و یک سوم تفکیک چگونه بسیاری از نمایندگان هر نامزد به دست آورد.

تبلیغات

نهایی نمایندگان شمارش عدد تعداد دموکرات ها را با استفاده از تعيين حزب نامزد.

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersButtigieg می گوید آیووا ‘شوکه ملت’ در جلسه شب سخنرانی مبارزات بخار مورد اینکه در تاریکی چپ پس از آیووا, نتایج به تعویق افتاد ساندرز پیش بینی او را ‘بسیار خوب’ به عنوان آیووا همچنان منتظر نتایج بیشتر‘s (I-Vt.) کمپین منتشر داخلی خود داده به نمایندگی از حدود 40 درصد از آرا نشان داد که او در پایان در مقام اول. ساندرز نتایج همچنین نشان داد که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenCampaigns بخار مورد اینکه در تاریکی چپ پس از آیووا, نتایج به تعویق افتاد ساندرز پیش بینی او را ‘بسیار خوب’ به عنوان آیووا همچنان منتظر نتایج آیووا حزبی نتایج نمی رود تا صبح بیشتر انتهایی بد.

سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegButtigieg می گوید آیووا ‘شوکه ملت’ در جلسه شب سخنرانی ورودی نظرسنجی: Iowa caucusgoers اولویت بندی electability مراقبت های بهداشتی تهمت برنده آیووا ایران با قفقاز بیشتر نیز منتشر داخلی خود اعداد است که نشان می دهد او فقط کمی پشت ساندرز و تا حد زیادی بیش از حد انتظارات است.

“ما نمی دانیم که تمام نتایج, اما ما می دانیم که زمان این همه گفته و انجام داده, آیووا شما را شوکه ملت چون با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز” Buttigieg گفت: در سخنرانی شب گذشته.

مشکل برای بالا انجام نامزدهای است که در آیووا به طور سنتی فراهم می کند افزایش شتاب به عنوان برنده و نامزد دریافت چند روز از درخشان پوشش رسانه ای قبل از سیاسی جهان در حرکت به New Hampshire.

تبلیغات

این زمان در اطراف, ملت بیداری است تا گزارش در مورد انجمن فاجعه و سوالات در مورد سفارش است که در آن نامزدها را به پایان برساند.

این تغییر تدریجی مبارزات انتخاباتی کمیته (PCCC) که پشت سن. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenButtigieg می گوید آیووا ‘شوکه ملت’ در جلسه شب سخنرانی مبارزات بخار مورد اینکه در تاریکی چپ پس از آیووا, نتایج به تعویق افتاد ساندرز پیش بینی او را ‘بسیار خوب’ به عنوان آیووا همچنان منتظر نتایج بیشتر (D-جرم.), گفت که تاخیر همراه با یک مشخصی Des Moines Register نظرسنجی از بیش از آخر هفته پنهان بایدن سقوط و وارن را قوی نشان میدهد.

“ما شاهد erasure از وارن افزایش و بایدن در حال سقوط با عدم آیووا نتایج رای گیری گفت:” PCCC مؤسسین آدم سبز. “این شرح است مشابه erasure با خودداری از Des Moines Register نظرسنجی که بنا به گزارش ها حاکی از همان پویایی است. این خبری بزرگ است که جسورانه ترقی خواهان نشان داد قدرت های بزرگ در حالی که محافظه کار ایجاد جبهه دوم سقوط کرد. الیزابت وارن بیش از حد انتظارات است و در حال حاضر در یک روحیه سه راه مسابقه با Buttigieg و ساندرز.”

این بایدن کمپین در ضمن رفتن به سوال صحت انتخابات و نتایج نهایی پس از آنها منتشر می شوند.

دانا ریموس کلی وکیل بایدن کمپین با ارسال نامه ای به دولت خواستار “توضیحات کامل و اطلاعات مربوطه در مورد روش های کنترل کیفیت شما در حال استخدام و فرصت به پاسخ قبل از هر گونه نتایج رسمی منتشر می شوند.”

ناظران سیاسی بر این باورند که این ممکن است پایان آیووا وضعیت حفاظت به عنوان اولین دولت به رای و پایان قفقاز که می تواند جایگزین مقدماتی.

چندین سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری باید بادی سرخوردگی که آیووا است که بیش از 90 درصد سفید است و نه انعکاسی از حزب دموکرات است.

وجود دارد و نگرانی با انجمن فرایند رفتن به دوشنبه شب.

کابل, اخبار رسانه ها و شبکه های پخش قفقاز زندگی می کنند, آشکار دست اول مختصات روند و مشکلات منحصر به فرد در جلسه را برانگیخت چهره آنها به عنوان حرکت در بین عظیم زمینه مدعی است.

این روند می تواند گیج کننده. برخی از حوزه شکست روابط از طریق پرتاب سکه یا جلب کرد نام از کلاه. وجود دارد گزارش برخی از حزبی را برانگیخت رسیدن دیر و در حال قفل کردن در حالی که دیگران مجبور به ترک زود است چرا که آنها تا به حال برای بازگشت به کار و یا خانواده خود را و نمی تواند متعهد به ماندن در انجمن سایت برای ساعت ها در پایان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر