از turntables به dishing از مواد غذایی DJ Savyo سرمایه گذاری جدید برای تیم خود

WhatsApp پیام های اطلاع 700-عجیب و غریب مردم در لیست تماس های از DJ Savyo مندز تلفن مورد ویژه برای روز بعد. کسانی که علاقه مند می توانید سفارشات و مواد غذایی — آماده شده توسط هشت نفر از اعضای خود را نور و صدا تیم و تحت نظارت Savyo و همسرش, Melna — می توان در زمان انتخاب حافظه. تحویل گرفته شده توسط شش عضو تیم.

“اجتماعی فاصله پروتکل در محل و محدودیت در تجمعات شرکت های مدیریت رویداد نیز در میان بدترین ضربه است. من کارکنان — نور و صدای بچه ها که با من بوده است من نمی گونی آنها. هشت تا 10 خانواده وابسته به من است. یکی از پسران مشغول به کار در یک هتل ، ما فکر می کنیم می تواند یک شات بدهید و در اینجا ما می گوید:” Savyo از سرمایه گذاری جدید او آغاز شده در مارس 2.این مستند را متوقف کرده و او را از نخ ریسی در ماه مه او نیز انجام virtual DJ کنسرت.

یکی از کوچی اولین و محبوب ترین دی جی او اجرا می شود یک رویداد مدیریت شرکت در شهر. در تیم خود هستند و مردم از نقاط مختلف کرالا و هر آیتم در naadan مواد غذایی-منحصر به فرد منو ویژه از برخی از این اماکن است. “به عنوان مثال کاپا بریانی ترکیبی از نشاسته کاساو یا مانیوک و گوشت گاو و تخصص از Thodupuzha. ما باید از وجود دارد آن است که وجود دارد,” او می گوید. منو های مختلف هر روز. برخی از غذاهای دیگر در این منو شامل kothu parotta تخم مرغ, کباب, بریانی, idiyappam, appam, parotta-گوشت گاو و میگو سرخ.

کار تیمی

کل تیم چیپس با این کار لایه برداری, سفت, برش و پخت و پز. تصمیم به چوب به naadan مواد غذایی است زیرا این تیم آشنایی با غذاهای. Savyo است و آماده یک آشپزخانه جداگانه در پشت خانه اش در Kakkanad برای این کار. “من و همسرم که خوب کوک نظارت بر کار. ما استخدام آشپز از Mattancherry به عنوان خوب,” او می گوید.

غذا آماده است بر اساس سفارشات به طوری که هیچ تفریط. “اما البته هدف این است که برای به دست آوردن حداکثر تعداد سفارشات و قیمت مناسب,” او می گوید. برخی از مخاطبین خود را به اشتراک گذاری اطلاعات با دوستان خود و سفارشات شروع به در آمدن. منو نیز ارسال شده در Instagram رسیدگی @melnastastebuds. “به این ترتیب هر فرد باعث می شود در اطراف ₹300 روزانه از جمله چه می شود, از اتهامات عنوان شده علیه. ما نمی خواهید به استفاده از هر یک از تحویل سیستم عامل که ما را به یک درصد از مجموع آنها را به عنوان به خوبی. در زمانی که وجود دارد هیچ شغل با توجه به محدودیت حتی ₹10-20 باعث می شود تفاوت. بسیاری از خانواده های آنها بستگی به این بچه ها و در چنین شرایطی هیچ مقدار از پول است. ما نیاز به انطباق. همیشه وجود دارد که کار شما فقط نیاز به آماده برای دریافت و انجام آن” Savyo می افزاید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>