از سنگاپور به انگلستان از طریق رشته کوه های آلپ: چگونه یک مرد را گسترش coronavirus

پاریس: یک مرد موفق به تصویب coronavirus به حداقل 11 نفر دیگر تا کنون که بدون تنظیم پا در کانون شیوع بیماری در چین در یک عفونی سفر نشان می دهد که چگونه این ویروس کشنده می تواند به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان جهانی شده.

بالغ, انگلیسی, شهروند که به نام عمومی, گیر افتاد, ویروس در حالی که حضور در یک کنفرانس در سنگاپور و سپس آن را به چندین هموطنان در حالی که در تعطیلات در فرانسه در نهایت قبل از اینکه تشخیص داده شده در انگلستان است.

از کسانی که آلوده به مرد پنج شده اند بستری در فرانسه پنج در بریتانیا و یک مرد دیگر در جزیره اسپانیایی مایورکا.

این مرد با حضور در یک کنفرانس کسب و کار در سنگاپور از 20-22 ماه ژانویه است. بیش از 100 نفر در این کنفرانس از جمله حداقل یک چینی ملی از هوبئی استان کانون این بیماری همه گیر است که در حال حاضر سمت چپ بیش از 900 مرده است.

او سپس سفر به فرانسه به صرف چند روز از ژانویه 24-28 در پیست اسکی Contamines-Montjoie در رشته کوه های آلپ با یک گروه دیگر از شهروندان بریتانیا اقامت در دو آپارتمان در همان شاله.

زده با تب پس از بازگشت خود را به جنوب انگلستان این مرد سپس به یک مرکز پزشکی در جنوب شرقی شهر برایتون جایی که او مبتلا به کوروناویروس.

در فوریه 6 منتقل شد به بیماری های عفونی در بیمارستان سنت توماس در لندن است.

پنج سایر افرادی که در تماس با او در کلبه ییلاقی اسکی شد و سپس تایید توسط انگلیسی ها مقامات بهداشتی به توان و حذف.

برخی از کارکنان از بمب میخانه که در آن مرد رفت و به درست قبل از او در بیمارستان بستری نیز قرار داده شده در انزوا. اما این میخانه بان میخانه رفتن باز ماند.

یک مرکز پزشکی در برایتون گفت: آن را به حال به طور موقت بسته به صورت “فوری عملیاتی سلامت ایمنی و دلیل”.

بی بی سی و اسکای نیوز گفت: یکی از مرکز اعضای هیات تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس اگر چه این را رسما تایید کرد.

وزیر بهداشت اگنس Buzyn گفت: در تاریخ 8 فوریه که پنج شهروند بریتانیایی از جمله یک کودک که ماند در کلبه ییلاقی با این مرد تا به حال آزمایش مثبت است. شش دیگر انگلیسی ها ماندن در همان کلبه ییلاقی نیز بستری برای مشاهده.

“آنها نشان می دهد هیچ نشانه های جدی” از کسانی که آلوده داشتن هر گونه تهدید به زندگی خود اضافه Buzyn.

صاحبان کسب و کار در Contamines-Montjoie متوسل شده اند مشتاق برای جلوگیری از هر گونه مبالغه از این تهدید به عنوان خانواده های آماده شده برای فرود در منطقه برای نیم ترم تعطیلات اسکی.

سه مدرسه با حضور یکی از آلوده — این کودک در سن نه — بسته شده و 100 مردم شده اند تست شده است. تمام نتایج حاصل شده منفی است. مشابه تلاش شده است برای پیگیری کردن که مسافران در زمان پرواز از ژنو — نزدیکترین فرودگاه بزرگ به Contamines-Montjoie-با مرد وقتی که او رفت و برگشت به بریتانیا در روز 28 ژانویه.

یکی از اعضای گروه او ماند در فرانسه و سپس به دنبال کمک های پزشکی پس از بازگشت به خانه اش در مایورکا. آلودگی در محل ژانویه 25 و 29 ژانویه به گفته مقامات اسپانیایی.

در مایورکا “در حال حاضر در سلامت خوب است. او نشان می دهد عملا هیچ نشانه ای گفت:” فرناندو سیمون رسمی از اسپانیا در وزارت بهداشت.

مایورکا مرد و همسر و دو دختر در سن 10 و 7 که آنها نیز بستری برای آزمایشات نشان داده اند هیچ نشانه ای از عفونت است.

کارشناسان گفت که سرعت انتقال نشان داد پتانسیل برای رمان coronavirus برای تبدیل شدن به جهانی همه گیر.

“گزارش اخیر از انتقال به اتباع بریتانیا در فرانسه نگران کننده نیست اما شاید نه غیر منتظره و توسعه” گفت: Paul Hunter استاد پزشکی دانشگاه شرق آنجلیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma