از Kollywood به باند فرودگاه لندن

Kaushik Velendra رد شد 16 بار قبل از او امن ورود به مرکز سنت مارتینز در لندن. از آن دسته از 36 او تنها کسی بود که قرار داده شد در کارشناسی ارشد در لباس مردانه مد برنامه.

امروز پنج سال در 29 ساله دارای لباس supermodels مانند آلتون مختلف و اخیرا Ranveer Singh برای به تازگی به این نتیجه رسیدند جایزه نشان می دهد. اگر شما متوجه این بازیگر تیز سیاه و سفید با کت و شلوار و تاب قدرت شانه و براق اسلحه انجام آن دور در رسانه های اجتماعی شما باید بدانید آن است که Kaushik را کاردست.

“که پوشاک است یک داستان از سه کشور می گوید:” Kaushik “این بسته انجام شد توسط Jean-Francois Lesage در پاریس و چنای و ژاکت ساخته شده توسط سابق الکساندر مک کوئین craftspersons در حال حاضر بخشی از تیم من در لندن است.”

این قدرت نگاه شبح است چه Kaushik نمایش گذاشت و در فصل های پاییز و زمستان در هفته مد لندن ماه ژانویه. همه مجموعه شامل مجسمه بدن, شکل, کت و شلوار طراحی شده با هدف بهبود وضعیت و تملق بدن مرد. می توانید آن را به پوشنده لباس را احساس می کنم مثل یک قهرمان فوق العاده معتقد است طراح.

From Kollywood to the runways of London

که نشان می دهد در هفته مد لندن شد و سپس Kaushik بزرگ بلیط به دیگر حوادث بزرگتر در سراسر جهان است. “من دعوت کردم برای جایزه گرمی, جایزه بافتا و هفته مد پاریس این سال,” او می گوید. او لباس پوشیدن و میسون برای جایزه گرمی و جک برت اندرسون برای بافتا ،

در حالی که او ممکن است hobnobbing با بسیاری از غربی پانتئون هدف او این است که به جای هند در جهانی مد نقشه. او می گوید که زمانی که یک تعداد بالا مارک های مد فکر می کنم آنها از پرادا, آرمانی, Celine و گوچی و… اما وجود ندارد هندی, برچسب های در این لیست است.

و با نام تجاری خود را Maison Velendra این چیزی است که او می خواهد به تغییر. اواخر این ماه Kaushik خواهد بود در راه خود را به پاریس برای شرکت در LVMH جوایز که برای او کوتاه است-ذکر شده است. نهاد در سال 2013 این جایزه معتبر ارج نهادن جوان طراحان مد از سراسر جهان و یک طراح و سه فارغ التحصیلان از مدارس مد می توانید برنده این جایزه است.

در حال حاضر بر اساس لندن با برچسب مد افتتاح دفاتر در میلان و پاریس و لس آنجلس و نیویورک Kaushik به یاد می آورد او در سال های شکل گیری در هند. او در بنگلور و نقل مکان به چنای در سال 2008. او به عنوان یک نور در این مجموعه از بالیوود. او همچنین تمیز لباس; بخشی از شغل او به پول است.

From Kollywood to the runways of London

“من مشغول به کار در یکی از نیمی از مانی راتناما فیلم گورو. من به این تیم پیوست به رفع و آهن ، من نیاز به پول نقد. سپس من به آرامی به دستیار طراح صحنه و لباس. می گوید:” Kaushik. “من معرفی شد به Kamal Haasan و در زمان مراقبت از لباس خود را. من مشغول به کار در خرده فروشی های یک ظاهر طراحی شده و طراحی و 2014 توسط من انجام شد پانسمان همه من می خواستم به,” او می گوید. که در آن نقطه به عنوان یک 22 ساله او می دانست که او نیاز به انجام کاری دیگری و بیشتر به گسترش خود را در افق. در سال 2014 او موفق به رفتن به جشنواره فیلم کن به نمایش گذاشتن یک خط از لباس های مردانه. “از آن جایی که من ملاقات بسیاری از مردم از جمله اوما تورمن و تولید Pulp Fiction. این جایی است که من توصیه شد برای پیشبرد مهارت در مرکزی, St Martins.”

و بنابراین او. “این است که چگونه آن را همه آغاز شده است. و تمام آن را در زمان 17 نفر تلاش و هرگز-به-تا نگرش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>