آزادی انجمن صندلی خواستار توافق به رد بودجه اضافی برای دولت های محلی

خانه آزادی پارلمانی رئیس اندی Biggs (R-Ariz.) خواستار خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyMcCarthy می گوید او از ترکیب بیمارستان کمک های مالی به کسب و کار کوچک بسته کمک های آزادی حزبی صندلی خواستار توافق به رد بودجه اضافی برای دولت های محلی بالا جمهوریخواه صدای شک و تردید از تغییر حکومت اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری بیشتر (R-کالیفرنیا.) به عقب راندن بر روی تماس ها برای ارائه اضافی بودجه برای دولت و اقتصاد محلی در آینده coronavirus بسته محرک.

در نامه ای به مک کارتی در جمعه Biggs استدلال کرد که بسیاری از رهبران دولتی و محلی و سنن و تلاش به گمان برخی از کسب و کار به عنوان غیر ضروری میان coronavirus بحران و نقض در افراد حقوق اساسی.

“در مذاکرات اضافی برای بودجه فدرال من مصرانه از شما را به خودداری از ارائه اضافی بودجه به دولت و دولت های محلی که خود را تعطیل اقتصاد. فرمانداران و شهرداران سراسر کشور باید نامناسب برداشت برندگان و بازندگان توسط deeming خاص کسب و کار ضروری است, در حالی که خاموش کردن دیگران,” او نوشت.

تبلیغات

“در کشور ما و تحت قانون اساسی ما این تصمیم گیری ها از چپ به بازار آزاد است. رستوران ها و کلیساها و فروشگاه های مواد غذایی, گل, ورزشگاه, و هر گونه کسب و کار شده اند باید از این فرصت برای ایجاد امن اجتماعی فاصله سیاست ها و باز باقی می ماند,” او نوشت.

“به جای تهاجمی رهبران سیاسی نقض حقوق همه آمریکایی دیکته آنچه که کسب و کار عمل می کنند که آیا افراد می توانند با تمرین ایمان خود را که می تواند راه رفتن در خارج و چه کسی می تواند به کار برود” او اضافه شده است.

Biggs — که یک طرفدار قوی بلافاصله بازگشایی اقتصاد و اخیرا به نام به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden کمپین به دنبال اجازه ساندرز نگه داشتن نمایندگان خود را در غیر معمول حرکت لیدی گاگا تماس که رئیس یک ‘سوپراستار’ مک کارتی می گوید او از ترکیب بیمارستان کمک های مالی به کسب و کار کوچک بسته کمک های بیشتر‘s دو حزبی وظیفه نیروی متمرکز در بازگشایی این کشور گفته بود که معتقد است که آمریکا تصمیم به شاتر هزاران نفر از کسب و کار تحت تاثیر افزایش نرخ بیکاری اعداد و بنابراین نباید اضافی دریافت بودجه فدرال.

“به عنوان یک نتیجه بیش از 20 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست و اقتصاد به توقف screeching. دولت های ایالتی و محلی که باید مسئولیت این تصمیم بلافاصله تبدیل به دولت فدرال برای کمک به,” او نوشت: در این نامه است.

“و اکنون همان کسانی که انس داشتم و حاضر به بازگشایی حتی در یک مقیاس محدود در حال التماس برای حمایت اضافی,” او اضافه شده است.

تبلیغات

آریزونا جمهوری خواه در ادامه به توجه داشته باشید که اثر coronavirus امداد لوایح تصویب شده توسط کنگره تا به حال در این کشور کسری بودجه با این استدلال که ارائه بودجه اضافی برای دولت های ایالتی و محلی تعیین خواهد بد سابقه.

“ما ساختاری کسری بودجه در این سال به بیش از 4 تریلیون دلار. تا پایان سال مالی بدهی های ما خواهد شد بیش از اندازه اقتصاد ما. ما در یک مسیر ناپایدار. ما نمی توانیم به سطحی فقیر تصمیمات دولت و مقامات محلی است. از آن زمان به بازگشایی امریکا و آن را باید با دولت و رهبران محلی,” او نوشت.

“به مذاکرات ادامه لطفا انجام نمی entrench بد سابقه برای دولت فدرال برای پرداخت زبانه برای دولت های محلی و اقدامات. من مشتاقانه منتظر به کار با شما و بازسازی اقتصاد ما به آن درخشندگی سابق” او ادامه داد.

این نامه می آید به عنوان احزاب باقی می ماند در بن بست بیش از یک چهارم coronavirus محرک لایحه با بالا دموکرات فشار برای مقررات به ارائه پول اضافی برای بیمارستان متحده و طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) و همچنین ارائه فدرال دلار برای کمک به نگه داشتن کسب و کارهای کوچک شناور.

بالا جمهوریخواهان در ضمن باید حمایت تنها برای ارائه اضافی بودجه برای چک Protection Program (PPP) و ابراز بی میلی به ضمیمه در مقررات مربوط به ضربه محکم و ناگهانی. PPP فراهم می کند و وام و کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک مبارزه با مالی عواقب ناشی از ویروس ها و کمک های مالی خود را به تازگی خشک شده بود.

هنوز مک کارتی گفت: وال استریت ژورنال روز جمعه که او باز است به ارائه کمک های مالی بیشتر برای بیمارستان ها در علاوه بر این به یکی دیگر از $250 میلیارد برای PPP.

Biggs گفت که با اقدامات احتیاطی مناسب او معتقد است بخش هایی از کشور که نبوده است به شدت تحت تاثیر این ویروس کشنده می تواند با خیال راحت شروع به بازگشایی شده است.

“ما در حال حاضر یک کسری بودجه ساختاری ما واقعا تشدید بدهی های ملی ما موضوع را ما قرار داده ایم از 22 میلیون به علاوه مردم از کار. منظورم آمده در آن زمان برای باز کردن این چیزی که بالا و اعتماد به مردم آمریکا گفت:” تپه در مصاحبه.

“من اعتماد مردم آمریکا من فکر می کنم که آنها آن را دریافت کنید آنها را من فکر می کنم آنها سعی خواهد کرد همه چیز آنها می توانند برای جلوگیری از عبور این بیماری در, و من فکر می کنم آنچه که اتفاق می افتد این است که شما ببینید که ما یک مقدار بیشتر مردم از برخی از سخت گیرانه رهبران مستبد فکر می کنم ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>