مباحث کار در کوتاه مدت & واقعا رایگان

Aam Aadmi حزب برنده در انتخابات دهلی الهام بخش دیگران به تکرار آن استراتژی است. غرب بنگال دولت گذشته کامل بودجه قبل از دولت سنجی پیشنهاد رایگان برق برای سه ماهه مصرف به 75 واحد است. نعناع توضیح می دهد که اقتصاد از مباحث.

چه اقتصاد از مباحث?

وجود دارد هیچ چیز مانند یک freebie در اقتصاد چرا که در نهایت کسی به تحمل هزینه های ظاهرا جالب رایگان. این مفهوم به عنوان محبوب شناخته شده وجود دارد چنین چیزی به عنوان ناهار رایگان است که نام یک کتاب توسط برنده جایزه نوبل اقتصاد میلتون فریدمن که نشان داد که همه چیز باید برای پرداخت مالیات اگر نه امروز یا فردا و سپس روز بعد از. زمانی که دولت دل کردن هدیه شهروندان باید به آنها پرداخت. آن است که همیشه نیست غنی که پرداخت. اغلب فقیر برای پرداخت این هدیه به عنوان دولت جمع آوری مالیات در همه چیز از جعبه به الماس است.

Graphic: Paras Jain/Mint
گرافیک: Paras جین/نعناع

برای مشاهده اینجا کلیک کنید بزرگ گرافیک

چه مباحث ارائه شده در دهلی نو هستند ؟

Aam Aadmi Party (AAP) دولت فراهم می کند و اتوبوس سواری برای زنان, برق رایگان برای تا 200 واحد مصرف و یارانه تا 400 واحد آب برای تا 20000 لیتر در ماه کامل مدرسه هزینه چشم پوشی برای کودکان از خانواده های بسیار فقیر, رایگان های Wi-Fi رایگان و زیارت برای شهروندان ارشد و چشم پوشی از توسعه اتهامات جدید آب و فاضلاب و اتصالات. آن را ارائه می دهد رایگان, درمان, دارو و تست امکانات در mohalla کلینیک و جراحی در empanelled بیمارستان. دولت همچنین خرس هزینه برای درمان قربانیان تصادفات جاده ای و آتش اتفاقات ناگوار است.

چرا AAP دولت با تکیه بر مباحث?

پیش از انتخابات مجلس دهلی وزیر و AAP convener Arvind Kejriwal نوشت در توییتر نوشته است که محدود مباحث پول بیشتر در دسترس به فقرا بخش های جامعه و افزایش تقاضا است. “اما این باید انجام شود در چنین محدودیتی به طوری که هیچ مالیات اضافی را به تحمیل شود و آن را منجر به کسری بودجه”.

در حال AAP دولت به مباحث سیاست صدا?

رایگان و با کیفیت خوب بهداشت و درمان و آموزش و پرورش در نظر گرفته صدای اقتصاد به عنوان مزایای نه محدود به آن دسته از دریافت آنها را به طور مستقیم اما گسترش به جامعه است. این نیز خدمات که در آن بازار به طور معمول با شکست مواجه شد. رایگان آب و برق به سطح معینی از مصرف به عنوان مشوق برای ابداع تکنیک های دستکاری کنتور و سرقت است. AAP دولت نه افزایش مالیات و یا قرض گرفته شده به پرداخت هزینه برای مباحث. چرا که دهلی مالی شده اند سالم پس از شیلا Dikshit شد وزیر.

توسط AAP مدل از مباحث پایدار ؟

CAG مالی حسابرسی برای 2013-18 به این نتیجه رسیدند که دهلی نو هیچ بدهی پایداری مسائل مربوط به آن GSDP رشد سریع تر از آن بدهی های عمومی است. RBI را مالی دولت گزارش می گوید دهلی نو می تواند صرف 20,142 کرور بیشتر در این سال و هنوز هم بیش از کسری مالی محدود است. کشورهای دیگر فاقد این بافر. خیلی از دهلی مالی فضایی است که در نتیجه درآمد مازاد و باریک مالی کسری بودجه. در حالی که درآمد مازاد باریک است و با گذشت هر سال مالی کسری بودجه در حال رشد است.

Puja Mehra است دهلی نو-روزنامه نگار بر اساس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>