Ernakulam: کرالا را ارائه شیر رایگان را برای کارگران مهاجر اردوگاه ها و مهد کودک کودکان به منظور حل یک مشکل اضافی عرضه شیر در بازار به دلیل خاموش شدن از هتل ها و رستوران ها با توجه به زمان مستند بیش از coronavirus.

این یک اصلی است برای کمک به هر دو شیر کشاورزان بودند که نگران عدم تهیه و از دست دادن مهم درآمد و آسیب پذیر جمعیت مهاجران و کودکان که تحت stay-at-home سفارشات بیش از این مستند.

موجودی زیادی از شیر یک کالا است که باید نقل مکان کرد و در چرخه روز آن را به عنوان کوتاه عمر بود دروغ unsold در آن زمان به دلیل افت در فروش بیش از خاموش شدن از هتل ها و تنگناها در بزرگراه بین ایالتی جنبش در میان مستند. بخش عمده ای از آن را تحت MILMA کوتاه برای کرالا تعاونی شیر بازاریابی فدراسیون— دولت همه جا حاضر تعاونی کرگدن که تقریبا دارای بازار است. مشکل این بود که بیشتر شدید در کرالا شمال منطقه که در آن procures حداقل شش لاخ لیتر در هر روز و در حال حاضر مانند شبح شهرهای بیش از یک نرخ بالاتر از coronavirus عفونت از دیگران است.

قادر به فروش سهام MILMA متوقف شده بود تهیه چهار سوق دادن کشاورزان به یک بحران است. در کرالا پلککد مثلا کشاورزان ریخت بر روی جاده های روزانه خود را مجموعه ای از 80,000 لیتر شیر در جان نشان می دهد برجسته خود را در مخمصه.

پس از تحولات کرالا وزیر Pinarayi Vijayan اعلام کرد کشت از اقدامات روز چهارشنبه از جمله دادن اضافی به کارگر مهاجر و کودکان و بستن با تامیل نادو و آندرا پرادش دولت به حرکت و شیر و unsold در آن زمان تبدیل شیر به شیر و پودر.

تامیل نادو موافقت کرده است اجازه دهید به دو بازگشایی است که می تواند حمل حدود 50000 لیتر و آندرا پرادش توافق برای حمل یک محموله 20 ، 000 لیتر در روز برای تبدیل به پودر شیر گفت: رئیس دفتر وزیر. در نتیجه مالابار منطقه ای تعاونی تولید شیر’ Union (MRCMPU) گفت: نزدیک به 70 درصد از شیر تهیه می شود ترمیم پنج شنبه.

در شیر رایگان توزیع, دولت با صدور یک فرمان امضا شده توسط Rajesh Kumar Singh اضافی دبیر کل در بخش کشاورزی و دامپروری بخش که گفت: “در شرایطی که توسط کارگروههای مدیریت بحران به ریاست رئیس, منشی, تمام منطقه جمع کارگردانی به اقدامات فوری به ارائه شیر و/یا کشک بسته به نیروی کار مهاجر در اردوگاه دولت بر اساس تقاضا. MILMA ارائه خواهد شد همان در نرخ عمده فروشی و این خواهد بود واجد شرایط برای بازپرداخت تحت SDRF (دولت امداد رسانی صندوق). منطقه خاطرات واحد سر MILMA را هماهنگ تحت این دستورالعمل از این منطقه جمع آوری شده است.”

“علاوه بر این تصمیم گرفته شده است که شیر UHT در رای از 180 میلی لیتر در روز به ازای هر فرد برای کودکان و بانوان باردار که تحت پوشش تحت Anganawadi طرح های اجرا شده توسط گروه از زنان و کودک توسعه دولت کرالا عرضه خواهد شد MILMA برای یک دوره یک ماه و هزینه همان خواهد پرداخت به MILMA/منطقه ای شیر بازاریابی اتحادیه های کارگری توسط دولت” منظور گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de