فرانسیسکا کارتیه Brickell قطعات با هم ظهور کارتیه یاد جواهرات برند در کتاب خود

“هنگامی که ژاک کارتیه آمد برای دهلی نو Durbar در سال 1911 (به مناسبت تاجگذاری شاه جورج پنجم به عنوان پادشاه-امپراطور هند) او را خریداری کرده بود چندین سنگهای tiaras, جواهرات و قطعات منحصر به فرد. پدر بزرگ من ژان ژاک کارتیه ژاک را استفاده می شود به ما بگویید که چه تعجب پدرش و در برخی از راه های نا امید او این بود که این مردان بود که در انجام تمام خرید و برای خود! مردان نقره ای ساعت جیبی بسیار در تقاضا به عنوان مردان از خانواده سلطنتی می خواستم در مد می گوید:” فرانسیسکا کارتیه Brickell خنده او به عنوان روایت این حادثه است.

آن است که حدیثی سنگهای مانند این است که کتاب او را Cartiers: داستان ناگفته از خانواده پشت جواهرات امپراطوریمنتشر شده در هند در ماه ژانویه فریبنده بخوانید. صحبت به MetroPlus در حاشیه Mathrubhumi جشنواره بین المللی نامه در شهرستان Francesca صحبت در مورد چگونه کتاب آمد.

فرانسیسکا بزرگ-پدر بزرگ جوانترین از سه برادر ساخته شده است که کارتیه یک مترادف برای بالا پایان جواهرات و اشیای قیمتی. به نوشتن در مورد سابقه خانوادگی او, او تا به حال به سفر مسیر جد او تا به حال تحت پوشش نزدیک به 100 سال پیش و قطعه با هم پر زرق و موفقیت داستان از برادران به عنوان آنها خریداری الماس, یاقوت, زمرد, یاقوت کبود و مروارید و بیشتر از همه در سراسر جهان است.

Francesca Cartier Brickell going through archival photographs while researching for her book ‘The Cartiers: The Untold Story of the Family Behind the Jewellery Empire’

فرانسیسکا کارتیه Brickell رفتن را از طریق آرشیوی عکس در حالی که تحقیق برای کتاب “Cartiers: داستان ناگفته از خانواده پشت جواهرات امپراطوری’ | عکس های اعتباری: جاناتان جیمز ویلسون

“من thin بود و نه در عادت پرتاب همه چیز را. بنابراین, هنگامی که ما صحبت کردن در مورد گذشته من به او گفتم باید شده اند وجود دارد نامه. او به من گفت که وجود دارد نامه اما همه آنها از دست داده زمانی که او از انگلستان به فرانسه پس از فروش کسب و کار در سال 1970” روایت نویسنده است. این وقتی است که سرندیپیتی استعداد او موروثی.

سازمان دیده بان آن

  • یکی از معروف ترین و پایدار نوآوری کارتیه شد یک ساعت مچی برای مردان است. “در آن روز زنان عینک ساعت مچی. الیزابت من یکی بود. اما مردان عینک جیبی. آنها تا به حال به تغییر نگرش مردان نسبت به ساعت مچی. به طوری که آنها چیزی هوشمندانه است. آنها ساخته شده است یک ساعت مچی برای برزیل هوانورد آلبرتو سانتوس-دومنت. او عینک ساعت مچی طراحی شده توسط Louis Cartier شد و یک نوع با نام تجاری سفیر مردانه ساعت مچی” فرانسیسکا روایت میکند.

در طول پدربزرگ 90 جشن تولد در خانه اش در فرانسه, Francesca فرستاده شد به انبار برای دریافت یک بطری شامپاین. در عوض آنچه او تصادفا یک گنجینه ای از خاطرات کتک تنه. “این واقعا اتفاقی به دلیل thin هنوز زنده بود. اگر من تا به حال کشف آن را بعد از من هرگز قادر به رفتن را از طریق نامه با او. در این مورد او وجود دارد برای پر کردن شکاف ها را توضیح دهد. آن را تا به حال نامه های نوشته شده توسط من و پدر و برادران خود را. در راه آن رساله ترسیم رشد کارتیه از یک مغازه کوچک در پاریس به یکی از معروف ترین جواهرات نمایندگی مجاز و فروش در جهان,” او توضیح می دهد.

نامه ها تلگراف ها و غیره بودند مکاتبات از چهار نسل از خانواده و رفت و برگشت 100 سال است. فرانسیسکا اشاره می کند که آن را نسل سوم که واقعا ساخته شده در این شرکت حضور جهانی. سه پسر آلفرد Cartie بودند و تخصصی در زمینه های مختلف: یکی بود یک نابغه خلاق یکی از جسورانه بود, کارآفرین و جوانترین متخصص در سنگهای. “حروف هستند واقعا در حال حرکت است. زمانی که آنها واقعا جوان آنها در حال صحبت کردن در مورد ساخت یک امپراتوری کسب و کار و سپس missives از طریق دهه آینده در مورد چگونه آنها ساخته شده است که رویای به حقیقت می پیوندند. آنها بسیار انسانی و به تصویر کشیدن برادران محبت به صورت پدر خود را و برای هر یک از دیگر. هنگامی که شما خواندن نامه شما خواندن افکار خود را. آنها استدلال کردم هیجان زده و ناراحت مانند سایر مردم است. با تشکر از حروف آنها زنده آمد برای من” توضیح می دهد که نویسنده.

صحبت کردن در مورد ارتباط بین Cartiers و هند او می گوید که از پدربزرگ خود پدر بود که آمد به هند و خانه اش پر بود از آثار باستانی. در علاوه بر این به سنگهای قیمتی از هند او همچنین آورده فرش و میز و مجسمه ها و بیشتر. “ما شاخه ای از خانواده همواره پیوند نزدیک با هند است. من از شنیدن حکایات در مورد Maharajas. مثلا نواب از Nawanagar (جمنگر) یک مشتری که یک دوست نزدیک از پدر بزرگ (او جد بزرگ). او بخشی از خانواده و مورد استفاده قرار گیرد به ماندن با آنها را زمانی که او برای آمدن به انگلستان و پدربزرگ و مادربزرگ بزرگ من استفاده می شود به اقامت در کاخ خود را زمانی که آنها بازدید هند است. او و مستغلات در ایرلند چرا که او عاشق ماهیگیری است. پدر بزرگ من به خاطر رفتن وجود دارد,” او بازگو.

هندی اتصال

شواهد پیوند عمیق بین هند و کارتیه دراز در گرانبها tiaras, گردن, قطعات و جواهرات و اشیای قیمتی آنها طراحی شده برای خانه های سلطنتی. در واقع تخمین زده می شود که هند اتصال تضمین است که جواهرات و اشیای قیمتی فروشنده نبود آمار جنگ و تلاطم سیاسی در اروپا و یا رکود بزرگ در ایالات متحده است. سفر او به هند چندین بار در طول سال از سال 1910 تا 1939.

The book written by Francesca Cartier Brickell

دو سال پیش او به هند سفر و ترسیم ژاک قدم به قدم او به عنوان بازدید خانواده سلطنتی در Baroda, کپورتهلا, Patiala و…. “فراواقعي بود. وقتی که من رفتم به Baroda آن همان کاخ من تا به حال دیده می شود در عکس. من با فرزندان و خانواده خود را به آنها نشان داد بزند که ژاک گرفته بود و آنها به من نشان داد تصاویر از جواهرات او صحبت کردن در مورد. من هم ملاقات نوادگان جواهرات, نمایندگی مجاز و فروش. در حالی که ما می توانید تعداد چهار نسل در خانواده کسب و کار در اینجا در هند آن را مانند 10 و 14. شگفت انگیز است که چگونه کسب و کار خود را اقامت در خانواده,” او می گوید.

در اوج شهرت خود را Cartiers شمارش در میان مشتریان خود را از اعضای خانواده سلطنتی مد divas حاکم ستاره و تازه ضرب میلیونرهای. اما Francesca اشاره می کند که در حالی که آنها تا به حال به حال یک رابطه نزدیک با مشتریان خود پدر بزرگ او اشاره کرد که “آنها هرگز را فراموش کرده بودند و فروشندگان. آنها هرگز بیش از حد بزرگ برای چکمه های خود را. اما این یک مقدار زیادی از کار به عنوان یک فروشنده خوب. آنها را نگه داشته و یک ساعت مچی نزدیک در ستون های اجتماعی برای پیدا کردن آنچه در حزب اتفاق می افتد که در آن بود که ازدواج با چه کسانی و که داشتن امر است. شما تا به حال به می دانم که تا به حال خریداری یک قطعه از جواهرات برای معشوقه خود و بنابراین شما نمی تواند بگوید خود شما تا به حال بسیار با احتیاط در مورد آن,” او می گوید.

برای نویسنده این نیز یک فرصت برای دیدار با صنعتگران که ساخته شده از قطعات معروف و ارتباط برقرار کردن با آنها. آنها به او گفت که در مورد ساعت کار که رفته بود به هر قطعه و ساعت است که آنها تا به حال صرف شده در آموزش با کارآموزی اعم از پنج تا شش سال است. “آنها تا به حال چنین غرور و احترام به خود کار می کنند. آنها احساس افتخار به کار برای کسب و کار. آن را مانند یک خانواده گسترده” او به یاد می آورد.

او می گوید: او نظر خودش برکت به فرصت برای نوشتن در مورد خانواده و کسب و کار. “من به مطالعه ادبیات اما رفت و به امور مالی. بنابراین من احساس می کنم ستاره ها همه در تراز وسط قرار دارد برای من برای نوشتن این کتاب” او muses.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر