فاکس Stirewalt: ‘شما نمی تواند درک بدتر همسر در حال اجرا” جو بایدن از هیلاری کلینتون

فاکس نیوز تحلیلگر سیاسی کریس Stirewalt گفت: “شما نمی تواند درک بدتر همسر در حال اجرا” از هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonRatcliffe پاکستان برای تحویل صاف و پوست کنده هوش هیلاری کلینتون می گوید: “آمریکایی ها اگر کاخ سفید باد کردن coronavirus وظیفه نیروی دموکراتیک super PAC شکایت فلوریدا مقامات بیش از پست الکترونیکی-در رای گیری محدودیت های بیشتر “در خارج از هانتر بایدن” برای presumptive دموکراتیک نامزد , جو بایدن,جو BidenSanders نه اصرار بایدن به انتخاب وارن به عنوان همسر در حال اجرا: گزارش پلوسی می گوید او معتقد است بایدن را انکار از حمله ادعا می کنند: “من قصد ندارم برای پاسخ به این سوال دوباره’ تهمت سیاهی فدرال و خصوصی تلاش برای مبارزه با کروناویروس در عمده سفر در طول همه گیر تر.

Stirewalt ساخته شده است وی این اظهارات را در حالی که بحث در مورد امکان پذیر است معاون نامزد ریاست جمهوری انتخاب توسط بایدن که نشان می دهد او تنها انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا.

چند می بینید کلینتون دموکرات نامزد ریاست جمهوری در سال 2016 به عنوان بایدن را انتخاب کنید و نام او ذکر نشده در هر لیست کوتاه از نامزدها.

تبلیغات

بیشتر ببینید سنسور. الیزابت وارنالیزابت WarrenSanders نه اصرار بایدن به انتخاب وارن به عنوان همسر در حال اجرا: گزارش پلوسی می گوید او معتقد است بایدن را انکار از حمله ادعا می کنند: “من قصد ندارم برای پاسخ به این سوال دوباره’ یک شبه دفاع: Esper آتش سوزی در سنا انتقاد | ستاد مشترک صندلی می گوید شواهد نشان می دهد coronavirus رخ داده است به طور طبیعی | DOD شناسایی تلفات بیشتر (جرم است.), کامالا هریسکامالا دوی HarrisSanders نه اصرار بایدن به انتخاب وارن به عنوان همسر در حال اجرا: گزارش هیل Coronavirus گزارش: بیوگرافی مدیر عامل شرکت گرین می گوید: ما شکست خورده برای سال توجه به هشدارهای آینده همه گیر; مغلوب ساختن پیشی جستن: Fauci نخواهد شهادت به ‘یک دسته از مغلوب ساختن پیشی جستن متنفر قانونگذاران معرفی لایحه حمایت خوزه آندرس به کمک رستوران خوراک آسیب پذیر تر (کالیفرنیا.) و ctqامی KlobucharMore از 800 بهداشت عمومی کارشناسان در کنگره به صندوق پست الکترونیکی-در رای گیری وارن دموکراتیک رای دهندگان انتخاب بالا برای بایدن VP: نظرسنجی بایدن: پانل بررسی صلاحیت ‘بیش از یک دوجین از زنان به عنوان پتانسیل در حال اجرا آمپول بیشتر (Minn.) و میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer به عنوان میان این likeliest نامزدها در علاوه بر این به Stacy آبرامز که زد برای فرماندار در گرجستان در سال 2018 است و دیده می شود به عنوان یک افزایش سیاسی star.

این ایده که کلینتون می تواند انتخاب شد مطرح شده توسط “تعداد: اضافه کاری” لنگر هریس فاکنر با توجه به ستون توسط محافظه کار چارلز صدمه دیده نشان می دهد که بایدن ممکن است را انتخاب کنید “گزینه هسته ای” در کلینتون.

“شما نمی تواند درک بدتر همسر در حال اجرا خارج از هانتر بایدن” Stirewalt گفت: از کلینتون. “وجود دارد فقط هیچ کس بدتر که جو بایدن می تواند انتخاب کنید از هیلاری کلینتون ،

“چه جو بایدن بیشتر به فوریت نیاز از هیلاری کلینتون به انجام هیچ چیز نیست. او نیاز به او را به نوشتن یک کتاب است. او نیاز به او را به انجام یک تور تئاتر. او نیاز به او را برای انجام مصاحبه” او ادامه داد.

کلینتون برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در یک مجازی جمع آوری کمک برای بایدن در مارس 19. او تایید بایدن ماه گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>