فاکس پرینا می گوید بایدن نمی خواهد انتخاب سوزان رایس به دلیل آتش سوزی از سمت راست

فاکس نیوز را Dana Perino پیش بینی کرد جو بایدنجو BidenTimeline برای آشنایی با اوباما پروب گزارش ورقه به عنوان رئیس چشمان احضاریه Hillicon دره: خانه پنل کوره tech اجرائی در حد پیش بینی شده ضد تراست شنوایی | Infinite به کد عمومی به عنوان آن را هل در مقابل ‘اطلاعات’ | خانه اینتل پنل گسترش دسترسی به خارجی دروغ شواهد هیئت تحریریه عمده تگزاس روزنامه هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن در حال از دست دادن حمایت با توجه به همه گیر تر نمی انتخاب سوزان رایس به عنوان همسر در حال اجرا به دلیل آن را به چیزی برای حق برای به دست گرفتن بر و پیشنهاد سابق اوباما, مشاور امنیت ملی ممکن است بهتر است به عنوان یک کاخ سفید رئیس ستاد.

“من می گویند که من اعتقاد ندارم که سوزان رایس بود که رئیس جمهور مشاور امنیت ملی اوباما و شایع است به این لیست, من فکر نمی کنم او در حال رفتن به انتخاب” پرینا که در خدمت به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید در جورج دبلیو بوش رئیس جمهور دولت گفت:”Tucker Carlsonتاکر CarlsonTrump دوباره اهداف فاکس: “آنها کاملا فراموش کردم که آنها را که در آن وجود دارد’ نیوجرسی بدنسازی صاحبان بازداشت هجوم coronavirus shutdown سفارش Tucker Carlson: ‘مت خرحمالی در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم یک مرد از مترقی چپ “بیشتر امشب” در روز چهارشنبه.

“من فکر می کنم این امر می تواند یک انتخاب بد برای او من فکر می کنم حق دارم چیزی بیش از به سوزان رایس بود انتخاب. او هرگز مبارزات انتخاباتی,” او اضافه شده است.

تبلیغات

“شما باید به کسی که در حال رفتن به مایل به پس از رفتن رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpGovernors’ تصویب رتبه بندی قطره به COVID-19 موارد کوه Gohmert می گوید او را هیدروکسی کلروکین به عنوان COVID-19 درمان ویرجینیا فرماندار سناتور درخواست CDC کمک با شیوع کروناویروس مهاجر در بازداشتگاه های بیشتر و ترش او رکورد” پرینا گفت: قبل از تبدیل به سنسور. کامالا هریسکامالا دوی HarrisShould بایدن پیروزی, چرا برخی از فرض او را تنها در خدمت یک مدت? تپه انتخاباتی گزارش: بایدن بسته در معاونت ریاست جمهوری انتخاب هیل 12:30 – گزارش ارائه شده توسط Facebook – Top tech مدیران شهادت در فیلمهای ضد تراست شنوایی بیشتر (D-کالیفرنیا.) و Tammy DuckworthLadda (Tammy) Tammy DuckworthShould بایدن پیروزی, چرا برخی از فرض او را تنها در خدمت یک مدت? سیاسی به طور تصادفی به گزارش بایدن انتخاب هریس به عنوان همسر در حال اجرا: ‘ما پشیمانی از خطا و هر گونه سردرگمی’ بایدن یادداشت ها نشان می دهد نقاط صحبت کردن در مورد کامالا هریس بیشتر (D-بیمار است.), که هر دو دیده می شود به عنوان رقیب.

“کسی مثل کامالا هریس نشان داده است او می تواند انجام این کار است. نگاهی Tammy Duckworth از ایالت ایلینوی است. او می خواهد به مبارزه با. او را پاره پاره. من فکر می کنم سوزان رایس است و نه به این .بنابراین پیش بینی من این است که آن را نمی خواهد سوزان رایس” پرینا گفت.

“او ممکن است یک رئیس ستاد. من فکر نمی کنم او بزرگ خواهد بود معاون ریاست جمهوری برای انتخاب جو بایدن” پرینا لنگر از “جلسه توجیهی روزانه” و شرکت میزبان از “پنج” به این نتیجه رسیدند.

تشکر. کارن باسکارن اموزش BassThe هیل کمپین گزارش: بایدن بسته در معاونت ریاست جمهوری انتخاب هیل 12:30 – گزارش ارائه شده توسط Facebook – Top tech مدیران شهادت در فیلمهای ضد تراست شنیدن سیاسی به طور تصادفی به گزارش بایدن انتخاب هریس به عنوان همسر در حال اجرا: ‘ما پشیمانی از خطا و هر گونه سردرگمی بیشتر (D-کالیفرنیا.) و از سوی دیگر ، الیزابت وارنالیزابت WarrenShould بایدن پیروزی, چرا برخی از فرض او را تنها در خدمت یک مدت? تپه انتخاباتی گزارش: بایدن بسته در معاونت ریاست جمهوری انتخاب وارن چکش CFPB مدیر بیش از مصرف کننده شکایت: ‘شما باید استعفا’ بیشتر (D-جرم.) دیده می شود به عنوان دیگر نامزدها به بایدن را در حال اجرا همسر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر