فاکس نیل Cavuto: پلوسی را ” رفتار کودکانه,’ تعریف ‘تفرقه بار در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر

فاکس نیوز و فاکس کسب و کار لنگر نیل Cavuto گفت: آن را “کودکانه” به صورت سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ به عنوان خوانده شده: سخنران پلوسی در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه پلوسی چکش تهمت سخنرانی: ‘یک مانیفست دروغ” بیشتر (D-کالیفرنیا.) به rip کردن رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ به عنوان خوانده شده: سخنران پلوسی در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه پلوسی چکش تهمت سخنرانی: ‘یک مانیفست دروغ’ بیشتردولت از آدرس اتحادیه و اضافه کرد که از آن خواهد شد به عنوان “یک لحظه شما را هرگز فراموش نکنید که تعریف تفرقه زمان ما” در طول مغلوب ساختن پیشی جستن عصر.

“بسیار خوب آنها در حال رفتن به صحبت کردن در این مورد برای همیشه برای همیشه برای همیشه برای همیشه برای همیشه” گفت: Cavuto در طول فاکس کسب و کار پست-خارجه اتحادیه پوشش سه شنبه شب. “تاریخچه ساخته شده بود امشب. شما می توانید می گویند شما تماشا دولت از آدرس اتحادیه که در آن آنها پیشرفته به چیزی است که ما هرگز قبل از دیده می شود: رفتار کودکانه که فقط واقعا پژواک برای زمان ما.”

“شاید آن را یک چرچیل لحظه شاید نبود یک رونالد ریگان یا JFK لحظه ای بود اما یک لحظه شما را هرگز فراموش نکنید که تعریف تفرقه زمان ما بود” لنگر اضافه شده است.

تبلیغات

این دیدگاه می آید پس از Pelosi پاره پاره یک کپی از سخنرانی رئیس جمهور فقط به عنوان او پیچیده شده تا 80 دقیقه آدرس. لحظه ای پس از تحت سلطه بحث در کابل اخبار و آنلاین.

Pelosi بعد گفت یک روباه به گزارش خبرنگار که پاره کردن سخنرانی “بود ادب چیزی برای انجام با توجه به جایگزین.”

معاون رئیس جمهور پنس اما به نام پلوسی عمل “جدید کم است.”

در ظاهر “فاکس و دوستان” معاون رئیس جمهور گفت: “مطمئن بود اگر او پاره کردن گفتار و یا پاره کردن قانون اساسی” هنگامی که او را دیدم پلوسی را حرکت.

“من نمی بینم که او آن را انجام دهد; من فقط چند لحظه بعد. و من فکر کردم آن را کم جدید,” او اضافه شده است.

در شروع از رئیس جمهور, آدرس پلوسی تمدید کرده اند و دست او را به لرزش برگ برنده را دست, اما نادیده گرفته شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن و Pelosi صحبت نکرده پس درست قبل از او شروع به استیضاح علیه او در ماه اکتبر با توجه به پلوسی سخنگوی.

مجلس رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام سوء استفاده از قدرت خود را و مانع کنگره است. او انتظار می رود که تبرئه روز چهارشنبه پس از محاکمه در سنا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im