فاکس هنری ریگان دفاع از Cavuto پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حملات: ‘برجسته مرد برجسته نگار’

چند فاکس نیوز مجریان و صاحب نظران آمده اند به دفاع از دیرین فاکس نیوز و فاکس کسب و کار لنگر نیل Cavuto در تماس تلفنی با “برجسته” و “بیشترین روزنامه نگار” پس از او مواجه انتقاد از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpChasten Buttigieg: ‘من در برخورد با امثال Rush Limbaugh تمام زندگی من’ قانونگذاران رنگ تصاویر مختلف از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘فرصت منطقه’ برنامه ما باید به نوبه خود نه به ما سر از اثر صدمات ناشی از ضربه مغزی بیشتر در یک تجمع در شب چهارشنبه.

رئیس جمهور به شدت انتقاد کرد در سابق لنگر Shephard اسمیت و Cavuto گفت: همه FNC را “بالا دارای نشان می دهد که آنهایی که مانند مغلوب ساختن پیشی جستن” در حالی که “همه خود را بازنده نشان می دهد آنهایی که دوست ندارند مغلوب ساختن پیشی جستن.”

رئیس جمهور گفت: اسمیت “تا به حال کمترین رتبه و در حال حاضر نیل Cavuto جای او را گرفت.”

تبلیغات

“این صحبت می کند به این مشکل با ریاست جمهوری” فاکس نیوز نویسندگان ریچارد فاولر از حزب دموکرات اعلام کرد به لنگر اد هنری در پنج شنبه شب. “او می تواند اجرا بر روی اقتصاد خوب و من به او امتیاز برای آن است اما به نشستن در این هوا و زباله یک روزنامه نگار خوب این صحبت ها به مشکلی که ما داریم.”

“ما نمی توانیم بگویم بچه های ما نه به قلدر ما نمی توانیم بگویم بچه های ما به خوبی به همسایگان خود را,” او اضافه شده است. “ما نمی تواند بگوید که فرزندان ما به نزد دیگران زمانی که شما یک رئیس جمهور حمله به یک مرد خوب برای بدون هیچ دلیل خاص گذشته از این واقعیت است که او با انتقاد از یک سیاست خاص و موقعیت خود را.”

هنری که در پیوست Fox News در سال 2011 پس از سال ها در سی ان ان گفت: همچنین حمایت از Cavuto.

“نیل Cavuto از روز اول به من راه می رفت به Fox News Channel, همواره برجسته و برجسته نگار و من می خواهم به ایستادگی کردن برای او نیز هست.”

بعد در فاکس کسب و کار “تریش ریگان وبگاه” میزبان تریش ریگان نیز در دفاع از Cavuto که همچنین به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور و سردبیر اخبار کسب و کار برای هر دو فاکس نیوز و فاکس کسب و کار.

“آن را به من توجه رئیس جمهور در حالی که صحبت کردن به جمعیت در کلرادو اسپرینگز گفت: چیزی در برابر توهین به یکی از همکاران من” ریگان گفت: در پرداختن به بینندگان به طور مستقیم. “او کسی است که آغاز شده و این شبکه فاکس کسب و کار و کسی که بیشترین روزنامه نگار و همیشه عادلانه است.”

تبلیغات

“من می توانم به شما بگویم که در مورد نیل” او ادامه داد. “او یک نمایشگاه فرد عادلانه و خوب ، بنابراین من نا امید است که رئیس جمهور گفت: کسانی که همه چیز. چرا که نیل Cavuto یکی پسر که نیست سزاوار آن است.”

در تابستان گذشته Cavuto گفت: در یک بسته تک صدایی در رادیو فردا برنامه ای است که در این شبکه کار نمی کند برای مغلوب ساختن پیشی جستن پس از رئیس جمهور گفت: کابل شبکه خبری “آیا برای ما کار کنه.”

“آقای رئیس جمهور ما کار نمی کند برای شما. من کار نمی کند برای شما” Cavuto گفت: “جهان را به خود.”

“شغل من این است که شما را پوشش نمی حنایی بیش از شما و یا شما میگذارند. فقط گزارش شما,” او اضافه شده است.

“آن را به نام منصفانه و متعادل آقای رئیس جمهور در عین حال منصفانه است که می گویند شما یک فن وقتی که تعادل شامل مسائل شما نمی خواهید به شنیدن و یا حقایق شما نمی خواهم به مورد سوال” Cavuto به این نتیجه رسیدند.

مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است بیش از 60 مصاحبه با فاکس نیوز و فاکس کسب و کار پس از بیش از سه سال پیش در حالی که به طور منظم به کاهش, مصاحبه با تعدادی از شبکه های دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه انجام هر گونه مصاحبه با سی ان ان یا MSNBC از اوت و ممکن است از سال 2016 بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>