فاکس ‘Greg Gutfeld نشان می دهد تاپ Colbert, Fallon, کیمل در اواخر شب رتبه بندی مسابقه

“این Greg Gutfeld نمایش” در فاکس نیوز, به پایان رسید, مارس با متوسط 2.86 میلیون بیننده مارک بالاترین رتبه بندی در برنامه تاریخچه در حالی که شکوه پخش در اواخر شب رقبا در CBS, NBC و ABC با توجه به Nielsen Media Research.

هفتگی شنبه شب برنامه در صدر , Stephen Colbert,Stephen تایرون ColbertSchumer مورد بحث ارتباط تنش با مک کانل: “من سعی کنید همراه با همه’ بایدن طول می کشد صندلی عقب به پلوسی شومر در coronavirus پاسخ ماهر پرس پلوسی در coronavirus هزینه: ‘پول’ ممکن است به فروپاشی اقتصاد به افسردگی بیشتر‘s “Late Show” در CBS که به طور متوسط 2.78 میلیون بیننده. همچنین ضرب و شتم ان بی سی “نمایش امشب با جیمی فالون” و آن 2.09 میلیون بیننده به عنوان به خوبی به عنوان ABC “جیمی کیملجیمز (جیمی) مسیحی KimmelHoward استرن: “من همه در جو بایدن’ جهانی کنسرت ” یک جهان افزایش 7 میلیون دلار برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است اعمال قدرت بی سابقه ای در نامزد بیشتر زندگی می کنند!” که به طور متوسط 2 میلیون بیننده در ماه آوریل است.

تعداد قابل توجه از شنبه به طور کلی حداقل-به تماشای شب از تلویزیون همراه با جمعه.

تبلیغات

مانند Colbert, کیمل Fallon و دیگر اواخر شب میزبان Gutfeld متوقف داشتن یک زندگی studio مخاطبان در اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سابق “سلامت مردان” ویرایشگر خود را راه اندازی 10 p. m. روز شنبه نشان می دهد در مارس 2015.

رتبه بندی هستند تا در سراسر هیئت مدیره در کابل خبر در میان همه گیر با بسیاری از آمریکایی ها هنوز در حال اقامت در خانه سفارشات به عنوان برخی از ایالت ها به آرامی بازگشایی مربوطه خود اقتصاد.

Fox News, MSNBC و سی ان ان به پایان رسید اول و دوم و سوم در تمام پایه کابل برای دومین ماه متوالی در ماه آوریل اولین بار است که تا کنون رخ داده است.

فاکس نیوز به طور متوسط 3.68 میلیون بیننده در ساعات پر بیننده در ماه آوریل با MSNBC ثبت نام 2.04 میلیون و سی ان ان 1.95 میلیون, با توجه به Nielsen.

در پخش سمت ABC “اخبار جهان امشب” با David Muir بالا بود شب خبر در کشور به طور متوسط 10.2 میلیون بیننده.

ان بی سی “خبر های شبانه” بود و دوم با 9.6 میلیون بیننده و “CBS اخبار شب” با نورا o’donnell زمان در 6.7 میلیون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>