فاکس نیوز توییتهایی برای اولین بار پس از سال 2018

فاکس نیوز روز چهارشنبه توییتی برای اولین بار پس از سال 2018 است.

این حرکت پس از مدیران شبکه تصمیم بازگشت به توییتر کمک خواهد کرد انتشار اطلاعات در طول شیوع کروناویروس به خصوص برای افرادی که جدا شده در صفحه اصلی با توجه به تنوع است.

“نگه دارید تا با تمام آخرین COVID-19 اخبار از جمله راهنمایی در مورد نگه داشتن امن و داستان بقا مبارزه و الهام بخش در http://FoxNews.com و سازمان دیده بان فاکس اخبار کانال در تلویزیون و یا آنلاین – بدون احراز هویت مورد نیاز” فاکس نیوز توییتی در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

آخرین باری که رادیو فردا در حساب توئیتر خود نوشت به آن 18.5 میلیون پیروان شد, Nov. 8, 2018.

شبکه خود را آغاز کرد سکوت تحریم از توییتر پس از جناح چپ فعالان فرود در خانه میزبان وبگاه Tucker Carlsonتاکر CarlsonTucker کارلسون: بایدن را “محو عقل’ یک ‘فرصت’ به صورت دموکرات ها او را کنترل سنگ داور: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘حمله به شهروندان برای انجام وظیفه مدنی خود’ رادیو فردا اول وقت صف ارائه بالاترین رتبه بندی در 24 سال سابقه بیشتریکه در آدرس شخصی نوشته شده بود در رسانه های اجتماعی پلت فرم.

در پس-حذف ویدئوها ارسال شده در توییتر تظاهرکنندگان شعار می دادند “تاکر کارلسون ما مبارزه خواهد کرد! ما می دانیم که در آن شما در شب خواب!”

چند گزارش در آن زمان نشان داد که در حالی که در Facebook به سرعت حذف هر گونه پست که شامل کارلسون آدرس خانه توییتر نیست بی درنگ حذف پست.

رسمی توییتر دستگیره برای فاکس کسب و کار و برنامه هایی مانند “فاکس و دوستان” نیز متوقف tweeting پس از حادثه.

با توجه به تنوع مدیران در فاکس نیوز بر این باورند توییتر حضور در این زمان نیز پاسخ coronavirus سوال از بینندگان.

مهر تایید انواع گزارش در هنگام تماس با تپه.

این تصمیم به شرح زیر اعلام از فاکس نیوز در هفته گذشته که آن را ارائه زنده 24 ساعته پوشش همه گیر. که به معنای شبکه کشیده است یک شبه تکرار برنامه هایی که مشترک میان کابل شبکه های خبری.

فاکس همچنین اضافه چهار ساعت اضافی از برنامه زنده در تعطیلات آخر هفته با دو ساعت نسخه از “فاکس گزارش” با جان اسکات در روز شنبه از 6 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر و یکشنبه از 5 بعد از ظهر تا 7 p. m. EDT.

به عنوان بخشی از گسترش پوشش رادیو فردا دیجیتال راه اندازی چندین طرح ها به آدرس نگرانی عمومی بیش از همه گیر با کارشناسان پزشکی شرکت در جلسات تعاملی با FoxNews.com کاربران از ظهر به 1 p. m. EDT. فاکس Corp. همچنین راه اندازی شد CoronavirusNow.com است که ویژگی های محتوا از فاکس رسانه های خبری و تلویزیونی فاکس ایستگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>