فاکس اخبار سیاسی سردبیر: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘یا تلاش برای تحریک یک واکنش و یا سعی در ایجاد شک با انتخابات تاخیر ایده

فاکس اخبار سیاسی ویرایشگر کریس Stirewalt گفت: رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpGovernors’ تصویب رتبه بندی قطره به COVID-19 موارد کوه Gohmert می گوید او را هیدروکسی کلروکین به عنوان COVID-19 درمان ویرجینیا فرماندار سناتور درخواست CDC کمک با شیوع کروناویروس مهاجر در بازداشتگاه های بیشتر “است یا تلاش برای تحریک یک واکنش و یا تلاش برای ایجاد شک و تردید در مورد نتیجه” از سال 2020 انتخابات با بالا بردن این ایده به تأخیر انداختن آن است.

او اضافه کرد که برنده شده اند ممکن است وادار به انجام این کار به عنوان یک “آشکار بیان خود را در زمان ضعف” در مقابل presumptive دموکراتیک نامزد , جو بایدن,جو BidenTimeline برای آشنایی با اوباما پروب گزارش ورقه به عنوان رئیس چشمان احضاریه Hillicon دره: خانه پنل کوره tech اجرائی در حد پیش بینی شده ضد تراست شنوایی | Infinite به کد عمومی به عنوان آن را هل در مقابل ‘اطلاعات’ | خانه اینتل پنل گسترش دسترسی به خارجی دروغ شواهد هیئت تحریریه عمده تگزاس روزنامه هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن در حال از دست دادن حمایت با توجه به همه گیر تر.

“در یک دست شما نیست و آن را نه به طور جدی و نه به معنای واقعی کلمه” Stirewalt گفت: در طول یک ظاهر در “امریکا Newsroom” از مغلوب ساختن پیشی جستن جیر نشان می دهد انتخابات می تواند به تاخیر افتاد. “این فقط flummery. او یا تلاش برای تحریک یک واکنش و یا در تلاش ایجاد شک و تردید در مورد نتیجه.”

تبلیغات

“ایده برای یک وقت به نشان می دهد که ما می خواهم به تاخیر انداختن انتخابات در حال حاضر در حالی که او در قدرت است که کاملا از شخصیت با همه پیشینیان خود را و آن را یک نوع معطر و آشکار بیان خود را در زمان ضعف است. کسی که در یک موقعیت قوی هرگز هرگز نشان می دهد هر چیزی مانند این که” Stirewalt گفت. “پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است ساخت یک خطای تاکتیکی در اینجا بیشتر telegraphing خود را در موقعیت ضعیف در پای صندوق های رای و خود را در موقعیت ضعیف مجدد انتخابات است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که وجود دارد بیشتر احتمال دارد به تقلب در انتخابات امسال اگر ایمیل و بیشتر-در رای گیری. هیچ مدرکی وجود ندارد که که پست الکترونیکی-در رای گیری که هر بیشتر به احتمال زیاد جعلی از شخص رای گیری.

“با جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری (نه رای گیری غایب است خوب) 2020 خواهد بود که نادرست و جعلی انتخابات در تاریخ” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی به بیش از 85 میلیون پیروان. “این خواهد بود که یک خجالت بزرگ برای ایالات متحده آمریکا. تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???” او در توئیتر خود نوشت.

چندین بالا خواهان رد این ایده در پنج شنبه, از جمله خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyHouse ایران کمیته راهبری انتخاب چهار نفر از اعضای جدید کمیته موقعیت پلوسی نیاز به ماسک از روی رونی می شود اولین خانه جمهوریخواه به استفاده از پروکسی سیستم رای گیری بیشتر (R-کالیفرنیا.) و از سوی دیگر ، مارکو روبیوMarco Antonio RubioGOP شکار برای طرح B ‘ به عنوان coronavirus مذاکرات ضربه دیوار سنا ایران باز می شود درب به کوچکتر coronavirus با ایران, مذاکرات تاخیر, خانه اینتل کمیته رای به همه کاربران دسترسی خارجی به دروغ شواهد بیشتر (R-Fla.)

“هرگز در تاریخ انتخابات فدرال را که ما تا کنون برگزار نشده انتخابات است و ما باید به جلو بروید با ما انتخابات” مک کارتی گفت: پنج شنبه.

“ما در حال رفتن به یک انتخابات. آن را به [بود] مشروع آن را برای رفتن به معتبر” روبیو استدلال کرد. “در آن است رفتن به تغییر. ما در حال رفتن به یک انتخابات در ماه نوامبر و مردم باید اعتماد به نفس در آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر مسیرهای بایدن در RealClearPolitics شاخص از انتخابات 8.3 امتیاز در سراسر کشور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر