رادیو فردا میزبان بازدید در مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از Chris Wallace انتقاد: “به اندازه کافی”

یک فاکس نیوز میزبان اخراج پشت در رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWaPo: مغلوب ساختن پیشی جستن گفته خواسته Fauci اگر مقامات می تواند اجازه coronavirus ‘شستن بیش از آمریکا, کانزاس, دیوان عالی به منظور منع مذهبی خدمات بیش از 10 نفر بایدن برنده آلاسکا اولیه بیشتر در یکشنبه پس از رئیس جمهور در زمان هدف Chris Wallaceکریستوفر (کریس) WallaceChris والاس: اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دست زدن به سلامت بحران اقتصادی خوبی “من نمی بینم که چگونه او می شود ضرب و شتم’ مقامات بهداشت عمومی هشدار می دهند از گریم روز پیش: ‘این هفته بعد در حال رفتن به نگاه بد’ Whitmer: فقدان ملی coronavirus استراتژی “ایجاد یک متخلخل وضعیت’ بیشترمیزبان “فاکس نیوز یکشنبه.”

Jedediah Bila آخر هفته شرکت میزبان از “فاکس و دوستان” انتقاد و تهمت خود “3سومین درجه, نام” و اضافه کرد که والاس “در حال انجام کار خود را.”

“به اندازه کافی با درجه 3 نام برد. کریس در حال انجام کار خود را. اخبار نباید هر رئیس جمهور را دوست متحد و یا دوستان. اگر این زحمت شما زمانی که اوباما در مورد شکایت فاکس نیوز اما شما سکوت در این مزخرف کامل و سپس فقط توقف” او توییتی بعد از ظهر یکشنبه. “به طور جدی. به اندازه کافی.”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن شناخته شده است به یک فن از “فاکس و دوستان” و اغلب توییتهایی دربارهی بخش از نمایش را لرزاند. یک سخنگوی شبکه را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

رئیس جمهور تا به حال شدت انتقاد کرد پیش از آن در روز در Wallace با اشاره به او را به عنوان یک “مایک والاس سرحال” در یک صدای جیر جیر با اشاره به کریس والاس پدر افسانه ای CBS روزنامه نگار.

“فقط تماشا مایک والاس سرحال کریس والاس در @FoxNews. من در حال حاضر متقاعد شده است که او حتی بدتر از چشمان خواب آلود چاک تادچارلز (چاک) دیوید ToddArkansas فرماندار: ‘من می خواهم برای دیدن یک راه بهتر” به تهیه تجهیزات پزشکی ما پزشک اورژانس می میرد پس از coronavirus علائم بایدن در قرنطینه جدول زمانی: ‘بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که بالا بردن انتظارات و سپس تماشای آنها را نقش برآب” بیشتر از ملاقات با مطبوعات(لطفا!), و یا مردم در محو کردن ملت است. چه جهنم است که اتفاق می افتد به @FoxNews. آن را یک کل جدید ballgame بیش از وجود دارد!” او نوشت.

فاکس نیوز میزبان پاسخ داد: در گذشته به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن است که مراجعه کننده به پدر گفتن یک پانل بحث و گفتگو در مه “یکی از ما پدر مسائل و نیست من است.”

Bila را صدای جیر جیر نمی آمد پس از او اعلام کرد که او تا به حال تشخیص داده شده است با کوروناویروس.

“من می دانم که من یک کمی میا. من در واقع در صفحه اصلی دوره نقاهت بعد از Covid-19” او نوشت: در Instagram هفته گذشته است. “من بسیار زیادی در بهبود پس لطفا نگران نباشید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>