چهار سال پیش امروز رزمندگان ضربه خود را مطلق اوج

فراموش نکنید Kyrie شات LeBron chasedown بلوک ظهور و سقوط کوین دورنت عصر و اجازه می دهد خود را برای بازگشت به رزمندگان بسکتبال در آن apex: فوریه 27, 2016 چهار سال پیش تا امروز.

به یاد داشته باشید Steph, کاری, کلی تامپسون و Draymond سبز تکان دهنده NBA با اجرا خود را به سمت 2014-15 NBA عنوان انقلابی بسکتبال با یک آبشار از سه اشاره گر و بی نهایت قابل تغییر دفاع در Steve Kerr سال اول به عنوان سر مربی. در نظر گرفتن رزمندگان’ شروع به فصل 2015-16 — یک 52-5 سابقه کاری شکستن بازی بسکتبال و بهترین رکورد در لیگ سابقه در درک واقع بینانه. برای ساکنان منطقه خلیج در هر فصل به طور منظم بازی بود انتصاب مشاهده.

در میان این رکورد تعقیب مبارزات رزمندگان سفر به شهر اوکلاهما را در تندر رهبری دورنت و راسل وستبروک. بازی پخش ESPN در یک شنبه شب. به اندازه یک فصل به طور منظم بازی می تواند احساس مانند یک رویداد در این بازی انجام داد.

در یک درایو به حلقه اولیه در سه ماهه سوم کاری رفت و با یک آسیب است. رزمندگان trailed توسط پنج.

پس از مدت کاری به بازی بازگشت. کسری رشد کرده بود به هفت. و این زمانی است که کاری در زمان خاموش.

هر بار رعد و برق به نظر می رسید مانند آنها فقط در مورد به جلو و دور کاری خواهد غرق شدن یک غیر محتمل سه — کشیدن کردن دریبل تیراندازی بیش عظیم استیون آدامز — برای حفظ رزمندگان زنده است. هیچ چیز کمک شد. او انجام شده بود همه چیز خود را پیدا کردن غیر ممکن است ویندوز برای راه اندازی 28-پاورقی. انتهایی توسط هفت با سه دقیقه دو کاری threes و یک زن و شوهر از کلاچ پرتاب آزاد توسط Andre Iguodala در پایان از قوانین و مقررات کمک کشیدن رزمندگان به اضافه کاری.

در دوره های اضافی کاری — به نحوی! — نگهداری ضربه از راه دور. با 2:30 سمت چپ و رزمندگان را ضعیف Kyle Singler گیر کردم در یک جزیره با کاری که او را با ضربه متقاطع و خشک خارج از دریبل 25-بالا و پایین صفحه را به رزمندگان ،

نمره گره خورده بود که وستبروک آجر از یک غیبت تقریبا هفت ثانیه به سمت چپ. مایک Breen از ESPN play-by-play مرد اشاره کرد رزمندگان هنوز هم تا به حال یک فاصله به عنوان Iguodala در بر داشت کاری با یک خروجی منتقل می کند. (پنج ثانیه به سمت چپ.) کاری با برنامه های دیگر در زمان یک دریبل در سراسر نیمه دادگاه و کشیده از 37 فوت برای این بازی برنده.

واقعا دیوانه کننده بود و غیر ممکن است و احساس می کردم که چیزی اتفاق می افتد در NBA: یک تیم غالب به دلیل پرش تیراندازی بسیار به Charles Barkley ” است. با 24 بازی در سمت چپ در فصل به طور منظم کاری — که آمار 12 threes به ثمر رساند و 46 امتیاز در مسابقه — شکسته بود رکورد threes در یک فصل که قبلا برگزار شده توسط … خود را.

که بازی که شات بود که اوج این تیم است. تعارض آن را به عنوان به طور اجتنابناپذیری می کند وارد تصویر. کاری مبارزه صدمات له برون رفت ابرنواختر و رزمندگان از دست 2016 عنوان NBA. آن را سرگرم کننده به یاد داشته باشید این لحظه قبل از دورنت به این تیم پیوست و جهان روشن رزمندگان شد و آنها چیز دیگری چیزی نزدیک به یک تبه کار و یا غیر قابل اجتناب است.

در فوریه. 27, 2016 رزمندگان بودند چیزی متفاوت untainted توسط واکنش. آنها احساس بی حد و حصر.

مایکل روزن است SFGATE دیجیتال ویرایشگر. ایمیل: michael.rosen@sfgate.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>