سابق کاخ سفید پزشک رفتن به رواناب در تگزاس کنگره نژاد

Ronny جکسون سابق کاخ سفید پزشک و بازنشسته نیروی دریایی دریادار است رفتن به یک انتخابات در جمهوری های اولیه در تگزاس را 13th کنگره منطقه.

جکسون را در صورت خاموش در برابر کارشناس کشاورزی جاش Winegarner. Winegarner به دست آورد که بیشترین آرا را در روز سه شنبه جمهوریخواه اولیه با حدود 39 درصد با جکسون در آینده دوم با حدود 20 درصد از آرا.

از آنجا که هیچ نامزد آمار 50 درصد آستانه بالا دو رای-getters دیدار خواهد کرد و انتخابات در مارس 26.

تبلیغات

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه کنگره تصدیق نهایی coronavirus بودجه نظارت بیشتر معاملات انداخت حمایت خود را پشت جکسون در ماه گذشته گفته او “قوی جرم و مرزها برای ما نظامی و دامپزشکان و خود را محافظت می کند [دوم متمم].”

اما جکسون که تا به حال دست و پنجه نرم کردن طولانی با اختلاف از زمان خود را مشغول به کار در کاخ سفید است. نامزدی خود را برای رهبری وزارت امور جانبازان از توجه خارج شد و در میان اتهامات سوء رفتار حرفه ای از جمله نوشیدن در کار و overprescribing دارو.

جکسون در حال اجرا است برای این شانس را به جای گذاشت Rep. مک Thornberryویلیام (Mac) McClellan ThornberryOvernight دفاع: آمریکا و طالبان مقابله بازدید گیر در روز اول | نظامی برای کمک به پیدا کردن coronavirus واکسن | کاخ سفید خارج نامزدی برای مقام که مورد سوال اوکراین کمک نگه داشتن نشانه هایی از مشکل mar مغلوب ساختن پیشی جستن مقابله با طالبان در حال حرکت بودجه از تصویب بودجه دفاع است که بی جا و غیر عاقلانه تر (R) بود که برای اولین بار انتخاب به خانه در سال 1994.

حزب دموکرات نیز دیدن یک رواناب بین بازنشسته و مشاور کسب و کار گرگ ساگان و مدیر دفتر گاس Trujillo.

خواهان برگزاری یک مزیت بزرگ در تگزاس را 13th کنگره منطقه که Thornberry برنده با بیش از 81 درصد از آرا در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>