سابق رزمندگان بازیکنان در برزخ با توجه به کروناویروس تأثیر چین لیگ

جهانی به ترس عربستان از گسترش coronavirus اثرات آن در حال حاضر احساس در ورزش جهان است.

پیش از آن در هفته های رسمی کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد که یک احتمال واقعی وجود دارد 2020 توکیو بازی های المپیک تابستانی می تواند لغو شود با توجه به این ویروس در سه شنبه, ESPN گزارش داد که نزدیک به 40 سابق NBA بازیکنان رقابت در بسکتبال چین که قرار است در یک موقعیت عجیب و غریب.

سابق رزمندگان طلایی امور خارجه یان کلارک و جرمی لین در میان بازیکنان آمریکایی فرستاده شده به سرزمین اصلی ایالات متحده در اواخر ماه ژانویه زمانی که بازی متوقف شد زیر COVID-19 شیوع. آنها در ابتدا گفت: برای آماده شدن برای بازگشت در اواسط تا اواخر فوریه, اما آنها هنوز هم شنیده ام و نه چیزی اگر در لیگ برتر خواهد شد حتی سر بازی این سال است.

برخی از بازیکنان در نظر گرفته اند امضای قرارداد با تیم NBA در این حالت برزخ اما حداقل یک تیم چینی گزارش شده است که اجازه می دهد آن را. دارل Comer عامل سابق دانشگاه استنفورد گارد Chasson Randle گفت: ESPN که مشتری خود را سعی کردم به ثبت نام در 10 روز-قرارداد با یک تیم NBA در دو نوبت جداگانه اما تیانجین طلا شیرها رد به او بدهد FIBA نامه ترخیص کالا از گمرک.

“خود پرداخت و در حال حاضر با هیچ تاریخ ارائه شده از زمانی که او دریافت خواهد کرد و دستمزد بدهکار” وارد ESPN گفت:. “او شده است ارائه فرصت به ثبت نام 10 روز عقد قرارداد با تیم NBA اما تیانجین را رد کرده است او FIBA ترخیص کالا از گمرک با وجود این واقعیت است که 10 روز قرارداد منقضی خواهد شد قبل از همه شایع خرما اگر چین فصل خواهد شد. Chasson است که نه تنها مانع از ساخت درآمد بلکه از پیشبرد حرفه خود را به عنوان یک بازیکن NBA. ما در حال صحبت کردن با آگاهی به این ناعادلانه موضوع برای Chasson بلکه برای دیگر بازیکنان با استعداد که در حال بازگشت از چین و ممکن است تجربه مسائل مشابه به زودی.”

بیشتر CORONAVIRUS خبر: Fairfield-سویسون مدرسه منطقه توصیه می شود برای آماده سازی به صورت بالقوه شیوع کروناویروس

همچنین بازی در لیگ چین است که سابق ایندیانا پیسرز به جلو لنس استفنسون که قبلا گزارش شده بود چشم دوخته اند NBA بازگشت. استفان عامل گفته فوربس که او و مشتری “100 درصد تجلیل تعهد ما به چین تا اطلاع ثانوی اما اگر یک تیم NBA ارائه فرصت قانونی ما را به عبور از آن پل به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

دیگر بازیکنان سابق NBA در بسکتبال چین شامل تایلر Hansbrough و Ty Lawson.

کلارک برای رزمندگان از 2015-17 شد و در این تیم است که برنده 2017 NBA Finals. لین برای رزمندگان از 2010-11 یک سال قبل از انفجار بر روی مرحله ملی با نیویورک نیکز.

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: eric.ting@sfgate.com | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>