سابق رزمندگان گارد d’angelo راسل آگهی تیمبرولوز گذشته گرما

گرمای میامی دریافت آگهی. آنها فقط نمی تواند آنها را نگه دارید.

و این بار مینه سوتا تیمبرولوز بودند ذینفع دیگری در اواخر بازی سقوط.

اردن مک لافلین را لیآپ با کمتر از نه ثانیه به سمت چپ قرار داده مینه سوتا پیش رو برای خوب d’angelo راسل led تمام گلزنان با 27 امتیاز و بازدید از تیمبرولوز ضرب و شتم گرما 129-126 در شب چهارشنبه.

“است که یک تیم خوب مربی های متعدد میزان سلاح های هجومی و دفاعی با تاکتیک” گفت: راسل قبلا از رزمندگان. “تا ما به بیرون آمدن در بالا با پیروزی mano y mano, عالی بود.”

تیمبرولوز بودند توسط 12 و 3:59 چپ. اما یک 20-5 اجرا به پایان بازی سیلی پیروزی خارج از میامی دست.

“شما فقط نمی توانم بگویم به اندازه کافی در مورد این گروه در اتاق قفل” تیمبرولوز مربی Ryan ساندرز گفت. “این یک گروه خاص راه این بچه ها در حال هل دادن از طریق بسیاری از ناشناختهها بسیاری از تغییر بسیاری از ناملایمات در حال حاضر.”

جیمی باتلر دو پرتاب آزاد با 13.8 ثانیه به سمت چپ قرار میامی تا 126-125 اما مک لافلین را لیآپ در مینه سوتا در اختیار قرار دادن تیمبرولوز در بالا باقی بماند. ساقی را لیآپ با 3.2 ثانیه به سمت چپ کردم مسدود شده توسط راسل و گرگ برگزار شد.

“ما فقط نمی دانم” گرما گارد Goran Dragic گفت. “این زمان ما نیاز به پیروزی. برگشتی در اطراف گوشه هستند. این فقط خسته کننده است. احساس می کند مانند ما همان تیم است که ما در نیمه اول این فصل است.”

کاوالیرز 108, 76ers 94: Collin خادم به ثمر رساند 28 امتیاز و میزبان کلیولند روت فیلادلفیا پس از 76ers مرکز Joel Embiid چپ در سه ماهه اول به دلیل رگ به رگ شانه چپ. Embiid برخورد با کاوالیرز مرکز حول و حوش Zizic در حالی که در حال خراب. 7-پاورقی ماند در این بازی و از دست رفته هر دو پرتاب آزاد. این Sixers کشیده Embiid در زمان توقف و او راه می رفت به رختکن در حالی که مالش شانه خود را.

کلیپرز 102 خورشید 92: Kawhi Leonard گل 24 امتیاز و برداشت 14 ریباند مارکوس موریس اضافه شده 18 امتیاز و لس آنجلس به ضرب و شتم میزبان ققنوس.

موشک 140, گریزلیز 112: راسل وستبروک و جیمز هاردن در ترکیب 63 امتیاز به عنوان میزبان هیوستون میره به پنجمین پیروزی راست.

سحر و جادو 130, شاهین 120: Evan فورنیر به ثمر رساند 28 امتیاز هارون گوردون اضافه شده 25 و بازدید از اورلاندو کشیده دور در سه ماهه چهارم.

سلتیکز 114 جاز 103: Jayson Tatum به ثمر رساند 33 امتیاز و برداشت 11 پرتاب ریباند به عنوان بوستون کاسته گذشته میزبان ایالت یوتا است. داناون Mitchell تا به حال 37 امتیاز برای موسیقی جاز.

جادوگران 110, شبکه 106: جروم رابینسون آمار 3-اشاره گر با 8.4 ثانیه از چپ به آسانسور میزبان واشنگتن است.

اورلئانز 107, نیکز 101: تری Rozier به ثمر رساند 26 امتیاز و شارلوت دست بازدید از نیویورک پنجم را مستقیم از دست دادن.

ماوریکس 109, اسپرز 103: لوکا Doncic تا به حال 26 امتیاز 14 کمک و 10 پرتاب ریباند و Kristaps Porzingis اضافه شده 28 امتیاز و 12 ریباند به عنوان بازدید از دالاس به ضرب و شتم سن آنتونیو.

معلق: اورلئانز گارد ملک راهب متوقف شده است بدون پرداخت هزینه برای نقض شرایط NBA/NBPA مبارزه با مواد مخدر برنامه. … کاوالیرز’ Dante Exum خواهد شد به طور نامحدود با یک مچ پا پیچ خوردگی Cleveland.com گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>