سابق اوباما در کاخ سفید رئیس ستاد دنیس مک دونادنیس ریچارد McDonoughFormer اوباما مقامات حاضر به شهادت در McCabe از طرف: گزارش تریلر نشان می دهد که در نگاه اول آنت بنینگ به عنوان دایان فاینستاین 2020 دموکرات ها مبارزه به ادعای اوباما گوشته در مراقبت های بهداشتی بیشتر تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر‘s کاخ سفید پیشنهاد در یک op-ed در سه شنبه.

دانا را قطعه نظر در سنت پل پایونیر پرس روز سه شنبه گفت او “از نزدیک” با بایدن در سراسر سابق رئیس جمهور اوباما برای تصدی, و او خواهد بود “عالی رئیس جمهور.”

“در آنچه که او انجام داد — و از همه مهمتر چگونه او آن را — او نشان داد نه فقط چرا رئیس جمهور مورد اعتماد و او را در سختی تکالیف اما چرا او خواهد بود بسیار عالی رئیس جمهور,” او نوشت.

تبلیغات

دانا گفت که معاون سابق رئیس جمهور “به طور معمول در زمان سخت ترین تکالیف” نوشتن که بایدن نظارت چگونه میلیاردها دلار در بودجه محرک صرف کردم سنا به تصویب استارت جدید پیمان کنترل تسلیحات با روسیه به رهبری تلاش ها برای بهبود تفنگ چک های پس زمینه و ترویج پیشگیری از سرطان, باعث قرن 21 درمان Act در سال 2016.

“در تصمیم گیری او همیشه به ایده های جدید باز نمی رانده شده توسط ایدئولوژی اما نتایج علم و اطلاعات,” او نوشت. “امنیت ملی او به دنبال کردن نظرات با تجربه نظامی و دیپلماتیک هوش حرفه ای اعتماد خود را تجربه و استقبال از ورودی خود را حتی — و یا شاید به خصوص زمانی که آنها مخالف است.”

دانا که او نیز در خدمت به عنوان معاون مشاور امنیت ملی بایدن گفت که “این نوع از رئیس جمهور ایالات متحده نیاز دارد در حال حاضر.”

“این است که این تصمیم گیری و روند تفکر در سخت ترین مسائل و در بالا ترین شرایط فشار — که منجر به افرادی که بیشتر از نزدیک با معاون رئیس جمهور بایدن به ارزش او و رهبری او به شدت,” او نوشت.

Op-ed می آید به عنوان بایدن رقابت برای بیش از یک سوم از نمایندگان در 2020 اولیه در 14 متحده و ساموآ آمریکا در روز سه شنبه. سابق دلاور سناتور در حال حاضر نشسته در جایگاه دوم در منطقه ای در زمینه در 54 نمایندگان پس از یک شروع در آیووا و نیوهمشایر.

اما بایدن برنده بزرگ در کارولینای جنوبی پیشرو خود را در حد متوسط رقبای سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر و سن. ctqامی ژان KlobucharSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر (D-Minn.) به رها کردن از نژاد و حمایت از او را در روز دوشنبه.

در ضمن خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر (I-Vt.) تا به حال یک شروع قوی به اولیه فصل توقیف رای مردمی در آیووا و اکثر نمایندگان در نیوهمپشایر و نوادا. او نشسته در سرب در 60 نمایندگان قبل از سه شنبه رای در آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im