سابق اوباما مشاور: دموکرات نامزد باید از تماس مغلوب ساختن پیشی جستن بازی نه بازی این

دن فایفر که در خدمت به عنوان یک مشاور سابق رئیس جمهور آمریکا گفت: حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در سال 2020 نیاز به برجسته کردن آنچه رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCensus اداره صرف میلیون ها نفر در آگهی مبارزات انتخاباتی برای کاهش ترس در حذف تابعیت سوال بلومبرگ کمپین: اولیه است دو طرفه نژاد با ساندرز سناتور دموکرات در دیدار با وزیر امور خارجه ایران بیشتر است در تلاش برای پنهان کردن خود را با “juvenile توهین” به جای slinging پشت مشابه barbs.

“من فکر می کنم این ترفند برای حزب دموکرات نامزد شده است به تماس از مغلوب ساختن پیشی جستن بازی نه بازی آن را” فایفر, شرکت میزبان “غلاف نجات آمریکا” گفت: در سی ان ان “روز جدید است.”

“وارد شدن به این بدهبستان این قلدری چیزی که من فکر می کنم که مشکل ساز است. من فکر می کنم آنچه شما باید انجام دهید این است که توضیح دهد که چرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در عمل مانند این چیزی است که او در تلاش برای منحرف کردن شما از” فایفر اضافه شده است.

تبلیغات

او همچنین گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن است “ترس طلبی” دروغ و “نوجوانان توهین” برای منحرف کردن اذهان رای دهندگان از برش امنیت اجتماعی و مدیکر به پرداخت برای “غول کاهش مالیات برای وال استریت.”

“این چیزی است که رای دهندگان مراقبت در مورد, و این چیزی است که ما باید برای رسیدن به این مسئله” فایفر گفت.

فایفر آخرین کتاب “سازمان ملل متحد Trumping امریکا: یک طرح را به آمریکا یک دموکراسی دوباره” منتشر شد این هفته.

او در سی ان ان مصاحبه فایفر نیز توضیح داد که چرا او فکر می کند جمهوری خواهان و دموکرات ها در حال بازی “مختلف سیاسی بازی ها” و به همین دلیل حزب دموکرات نامزد نمی تواند “به صورت ميانگين به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن” به موفقیت است.

“جمهوری خواه استراتژی است که به مجموعه ای از برخی از رای دهندگان و هر کس دیگری احساس بدبینانه در مورد فرایند است که آن را به ارزش تبدیل کردن. حزب دموکرات نامزد شده است یک کار بسیار سخت تر است که آنها را برای الهام بخشیدن به افرادی که نمی خواهد در غیر این صورت رای به مشارکت در روند سیاسی” فایفر گفت.

“ما نمی توانیم گشت و گذار آمریکایی بدبینی به دفتر بیضی. ما باید الهام بخش و امید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>