سابق مک کانل مشاور به نام فورد لابی

مشاور سابق به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellTrump می گوید بعدی coronavirus امداد لایحه شامل مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش موانع کوه برای معامله در آینده coronavirus لایحه فرماندار فلوریدا: Coronavirus همه گیر ‘باید استفاده نمی شود به قید وثیقه از تعهدات دولت که قبل از شیوع بیشتر (R-Ky.), لورا کبوتر پیوست فورد روابط دولت تیم, این شرکت اعلام کرد در روز دوشنبه.

کبوتر که در سمت چپ پست خود به عنوان وزیر در مجلس سنا به اکثریت در ماه فوریه بود به نام فورد مدیر حمل و نقل و سیاست. او مسئول خواهد بود برای دفاع از قانونگذاری و تنظیم مقررات سیاست و نظارت بر فورد مشارکت در ائتلاف.

او انتخاب شد برای اکثریت در سال 2015. زمانی که مک کانل اعلام بازنشستگی او در توصیف او به عنوان یکی از “نزدیکترین مشاوران.” رابرت دانکن دستیار جمهوری, منشی, موفق, کبوتر.

فورد با همکاری جنرال الکتریک به هواکش در طول بیماری همه گیر کوروناویروس پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را گسترش استفاده از دفاع تولید عمل می کنند (DPA) برای کمک به تولید کنندگان مختلف امن تجهیزات برای هواکش.

حمل و نقل نیز تبدیل به یک نقطه چسبیده در طول coronavirus مربوط به مذاکرات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند تا برای زیرساخت ها را شامل می شود در coronavirus امداد اما مک کانل گفت: هفته گذشته که آن را نمی خواهد بخشی از کنگره بعدی بسته است. مک کانل گفت که در حالی که او علاقه مند است در عبور از یک زیرساخت لایحه آن را “نامربوط” به coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>