سابق HUD وزیر انتقاد بلومبرگ در سیاست مسکن

سابق مسکن و توسعه شهری (HUD) وزیر جولیان کاستروجولیان CastroIllinois فرماندار می گوید دولت خود را اولیه باید برای اولین بار در کشور وارن کمپین به میزبان مجموعه ای از وقایع در تگزاس شش رنگ ترک وارن کمپین در نوادا: گزارش مطلب (D) انتقاد ریاست جمهوری امیدوار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergWinners و بازنده از مقدماتی نیوهمپشایر 5 takeaways از مقدماتی نیوهمپشایر بایدن وارن در طناب پس از نماینده shutout بیشتر برای اظهارات او در حالی که او شهردار شهر نیویورک در سال 2008 در اوج بحران مالی است.

بلومبرگ یک مولتی میلیاردر در حال اجرا خود بودجه مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری مقصر رکود اقتصادی در سرنگونی از “redlining” یک تبعیض آمیز سیاست مسکن ساخته شده است که آن را دشوار برای مردم رنگ به واجد شرایط برای وام مسکن.

“این همه آغاز شده زمانی که وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر روی بانک ها به وام برای همه” بلومبرگ گفت: در یک فروم که به میزبانی دانشگاه جورج تاون در سپتامبر 2008. “Redlining اگر شما به یاد داشته باشید, بود, مدت, که در آن بانک ها در زمان تمام محلات و گفت: مردم در این محله فقیر هستند آنها در حال رفتن به قادر به پرداخت وام مسکن خود را, خود را بگویید فروشندگان نمی رفتن به آن مناطق.’

تبلیغات

“و سپس کنگره درگیر محلی و مقامات منتخب به عنوان به خوبی و گفت:” آه که عادلانه نیست این افراد باید قادر به دریافت اعتبار.’ و هنگامی که شما شروع به هل دادن در این جهت بانک ها شروع به ساخت بیشتر و بیشتر وام های که در آن اعتبار شخص خرید خانه نبود به عنوان خوب به عنوان شما می خواهم” او ادامه داد.

هر چند این واقعیت است که بانک ها تصویب وام مسکن به, در غیر این صورت فاقد شرایط لازم طلبکاران را منجر به 2008 رکود redlining تبعیض در برابر طلبکاران بر اساس جایی که آنها زندگی می کردند و پس از آن خود را جمعیتی و عمل ممنوع شد در 1970s.

کلیپ منتشر شد در مدت کوتاهی پس از بلومبرگ عذرخواهی کرد برای بیرون درز صوتی که نشان داد او حمایت “توقف و frisk,” قانون اجرای تاکتیک است که به دنبال کاهش نرخ جرم و جنایت در این شهر اما تشویق دهها. او در توصیف آن به عنوان یک سیاست او به ارث برده و تبلیغ کاهش خشونت مسلحانه در این شهرستان در دولت او.

اما او ادعا که سیاست در محل قبل از دولت او بود ملاقات با شک و تردید.

“توقف و frisk بود منحصر به فرد و تا حد زیادی بلومبرگ دولت سیاست” Rep. اسکندریه Ocasio-کورتزاسکندریه Ocasio-CortezVulnerable دموکرات اخم بیش صعودی ساندرز وارن می پرسد برای پروب از اینکه تهمت نقض قانون توسط تاخیر در پورتوریکو بودجه CNBC لنگر Caruso-Cabrera به چالش Ocasio-کورتز در اولیه بیشتر (D-n. y.) گفت: تپه. من فکر نمی کنم او می تواند سرزنش از آن در یک سلف.”

تبلیغات

“هی @MikeBloombergشما عذرخواهی برای این بیش از حد ؟ آن را حداقل شما می توانید انجام دهید” کاسترو گفت: در یک صدای جیر جیر.”من امیدوارم که شما می دانید که چگونه اشتباه شما شد. هر کس سزاوار #FairHousing فرصت است.”

کاسترو که به پایان رسید خود را پیشنهاد ریاست جمهوری در ژانویه. 2, دارای تایید بهداشت ، الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenWinners و بازنده از مقدماتی نیوهمپشایر ساندرز در NH پیروزی: پیروزی است “آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن’ 5 takeaways از مقدماتی نیوهمپشایر بیشتر (D-جرم.) برای رئیس جمهور شده است و شناور به عنوان یک پتانسیل همسر در حال اجرا است که اگر او موفق اولیه.

جولیا چوب ایسنا سخنگوی هیل گفت: در بیانیه ای که بلومبرگ “حمله درنده اعطای وام” به عنوان شهردار و قصد دارد به “کمک یک میلیون بیشتر سیاه و سفید, خانواده ها برای خرید یک خانه و مقابله با اثرات redlining و بحران وام مسکن وامهای بیپشتوانه” اگر رئيس جمهور انتخاب شد.

“از آنجا که او می داند که چقدر مهم است برای نگه داشتن مردم در خانه های خود مایک حمله وام چپاولگر به عنوان شهردار و کمک به دیگر شهرستانها و صنعت استراتژی های نوآورانه برای کاهش مشفق به عنوان یک نیکوکار” چوب گفت. “و مایک برنامه های دقیق برای چه به او کمک خواهد کرد که یک میلیون بیشتر سیاه و سفید, خانواده ها برای خرید یک خانه و مقابله با اثرات redlining و بحران وام مسکن وامهای بیپشتوانه به عنوان رئیس جمهور.

“طرح خود را ارائه پایین-پرداخت کمک دریافت میلیون ها شناخته شده با نمره های اعتباری شرکت های اجرای عادلانه قوانین اعطای وام, کاهش فروش اموال به رهن و اخراج و افزایش عرضه مسکن مقرون به صرفه” او ادامه داد.

با وجود منفی توجه بلومبرگ یکی از تعداد انگشت شماری از میانه در مسابقه دریافت سه تاییدیه از اعضای کنگره, سیاه, انجمن در روز چهارشنبه.

بلومبرگ — که در پیوست این مسابقه در ماه نوامبر است و نه واجد شرایط برای هر یک از مباحث را دریافت هر گونه نمایندگان از دو مقدماتی در آیووا و نیوهمشایر.

به روز شده: 11:16 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>