سابق DOJ مقامات بازگشت به خانه مورد McGahn حکم

یک گروه از سابق وزارت دادگستری مقامات خواستار یک دادگاه تجدید نظر فدرال به رعایت یک خانه حکم برای مشاور سابق کاخ سفید همین McGahn را شهادت در یک مورد است که می تواند مكيدند به کنگره قدرت نظارت.

این گروه در زمینه کوتاهی amicus با سی مدار دادگاه تجدید نظر در روز پنج شنبه با این استدلال که کنگره قدرت اجرای آن احضاریه در دادگاه و رد تهمت دولت ادعا می کند که قانونگذاران باید کمی مراجعه حقوقی به بررسی مجریه.

مدار دادگاه تنظیم شده است به rehear مورد بعد این ماه پس از سه قاضی پنل به حال حکومت می کرد که در خانه ایستاده به اقدام قانونی علیه دولت در دادگاه.

تبلیغات

“برگزاری اشتباه بود” از مقامات سابق نوشت. “نه تنها قوه قضائیه مجهز به پاسخ به یک سوال در مورد گواهی نامه ایمنی اما منع کنگره از اجرای آن احضاریه در دادگاه به طور موثر اجازه می دهد نه تنها این دولت بلکه همه آینده دولت—برای جلوگیری از مشروع کنگره نظارت.”

این گروه متشکل از هفت سابق DOJ مقامات که در درجه اول در خدمت دولت دموکراتیک. اما خود پرونده قابل توجه است برای این واقعیت است که بسیاری از آنها را به خدمت در DOJ دفتر مشاور حقوقی است که وظیفه ارائه مشاوره حقوقی به کاخ سفید است و به آن منظره گسترده از انتخابات ریاست جمهوری اقتدار.

زمانی که کمیته قضایی مجلس subpoenaed McGahn برای شهادت او در سال گذشته رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRepublicans رفتن در حمله به عنوان وام برای کسب و کارهای کوچک شروع به اجرا وارن: اگر بایدن از من خواست به VP من می گویند بله NFL نظر بازی در خالی استادیوم با 2020 فصل تنظیم شده برای شروع در ماه سپتامبر: گزارش بیشتر به کارگردانی سابق خود وکیل به رعایت این استدلال که دستیاران خود را باید ایمنی کامل به کنگره احضاریه.

در ماه فوریه مدار دادگاه پنل حکومت 2-1 در برابر این کمیته با دو حزب جمهوری خواه منصوب قضات حمل اکثریت است. آنها تصمیم گرفتند که قانون اساسی مانع از دادگاه حل و فصل اختلافات بین شاخه سابقه که رندر کنگره نظارت احضاریه قانونی غیرقابل اجرا.

تصمیم های خالی توسط دی سی مدار است, اما آن را می تواند ارائه یک طرح برای دادگاه عالی قضات محافظه کار اگر مورد می رسد دادگاه عالی است و همچنین بررسی احضاریه برای مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی سوابق مالی.

تبلیغات

از مقامات سابق استدلال در روز پنج شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن را در مورد خروج از اخیر دولت’ دیدگاه که کنگره دارای ایستاده به شکایت به اجرای آن احضاریه و از یک سنت از رئیس جمهور همکاری با کنگره تحقیقات در طول تاریخ آمریکا است.

“در نتیجه زود هنگام رئیس جمهور همکاری با کنگره درخواست برای اطلاعات تا حد زیادی برطرف هر گونه نیاز به کنگره برای رفتن به دادگاه و اختلافات که گاهی اوقات به وجود آمد بودند حاشیه ای رخ داده است و در یک چارچوب گسترده تر از محل اقامت” آنها نوشت. “که تاریخ به این معنا نیست که خانه را نمی تواند این اقدام در پاسخ به این دولت بی سابقه عدم تطابق با خانه احضاریه.”

مدار دادگاه خواهد rehear استدلال در مورد در آوریل 28.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>