سابق CDC سر: نیویورک مرگ و میر ممکن است 80 درصد پایین تر اگر اجتماعی فاصله تصویب رسید 2 هفته زودتر

سابق مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) مدیر تام فریدن گفت: در مصاحبه جدید که اجرای اجتماعی-فاصله اقدامات دو هفته قبل از آن می تواند به کاهش نیویورک coronavirus مرگ و میر تا 80 درصد است.

“آنفولانزا آینده شد و سپس شما را دیدم این شوم سنبله. و آن را COVID. و آن را گسترش به طور گسترده ای در شهر نیویورک قبل از هر کسی می دانست که آن را” فریدن که همچنین به عنوان کمیسر شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان گفت: نیویورک تایمز. “شما باید به حرکت واقعا سریع است. ساعت و روز. هفته نیست. هنگامی که آن را می شود یک سر از بخار وجود دارد هیچ راهی برای متوقف کردن آن است.”

در نظر گرفتن مراحل مانند بسته شدن مدارس غیر ضروری فروشگاه ها و رستوران ها می تواند به کاهش مرگ و میر بین 50 و 80 درصد فریدن گفت.

تبلیغات

هر دو شهر و دولت اجرا از جمله اقدامات چند هفته بعد از سفارش در شهرستانها عمده در کالیفرنیا و واشنگتن دو زودرس در فاصله این ویروس در ایالات متحده آمریکا

شهردار نیویورک , بیل د Blasio, بیل د BlasioNew شهر نیویورک به حراج گذاشته شده اضافی هواکش با توجه به هزینه تعمیر و نگهداری: گزارش نیویورک با توجه به استفاده از پارک ها به عنوان موقت دفن: عضو شورای شهر ما وکیل مخالف آزادی زندانیان در DC بیشتر (D) ادامه داد: برای تشویق عموم نیویورکی برای رفتن در مورد کسب و کار خود را به عنوان معمول در اوایل ماه مارس و در نهایت دستور داد مدارس بسته مارس 15 زمانی که شهر رسیده بود 329 موارد بار اشاره کرد در حالی که سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد (D) مدارس بسته سه روز زودتر از این شهر تا به حال تایید 18 مورد.

در سطح ایالت نیویورک ایالت اقامت در خانه سفارش به اثر رفت مارس 22 نسبت به کالیفرنیا را که دستور داده شد مارس 19.

“شهر نیویورک به عنوان یک کل بود در اواخر اجتماعی اقدامات” اسحاق B. Weisfuse سابق شهر نیویورک معاون کمیسیون بهداشت و درمان گفت: بار. “هر گونه پس از عمل بررسی همه گیر در شهر نیویورک خواهد شد تمرکز بر روی این موضوع است. آن را تبدیل به مسئله اصلی در انتقال این ویروس است.”

هر دو de Blasio و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومواندرو CuomoOvernight مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن, تماس, گزارش, بیمارستان, کمبود ‘یکی دیگر از جعلی پرونده’ | تهمت وزن انجماد بودجه که به نیویورک می بیند یکی دیگر از 731 مرگ و میر | ایالات نبرد برای منابع | مک کانل شومر رهبری برای برخورد شبانه دفاع: نیروی دریایی رئیس استعفا بیش از ناو هواپیمابر بحث | تهمت جایگزین پنتاگون IG | بیمارستان خدمه کشتی, عضو آزمایشات مثبت برای coronavirus NRA گزارش میسازد کردن ده ها تن از کارکنان در میان coronavirus بیشتر (D) دومی از آنها تبدیل به یکی از ملی چهره در پاسخ به این ویروس در مطبوعات روزانه جلسات دفاع از خود پاسخ.

تبلیغات

“هر عمل من در زمان مورد انتقاد قرار گرفت در آن زمان به عنوان زودرس,” کومو گفت: بار. “حقایق ثابت کرده اند من تصمیم گیری درست است.”

“ما در حال برخورد با یک ویروس است که تنها در ماه, پیر و علم است که تغییرات روز به روز … ادراک لوکس است هیچ یک از ما در گرمای جنگ” د Blasio به این روزنامه گفت.

همانطور که از صبح چهارشنبه در نیویورک تایید کرده است 5,489 coronavirus مرگ و میر در سطح ایالت با 731 مرگ و میر در روز سه شنبه به مناسبت بزرگترین واحد-روز مجموع تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>