یک میدان سابق سازمان برای مایکل بلومبرگمایکل BloombergBloomberg صرف بیش از 0M در انتخابات ریاست جمهوری تپه انتخاباتی گزارش: مقامات در کانون توجه بیش از coronavirus واکنش بلومبرگ به انتقال M به DNC به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر‘s در حال حاضر از بین رفته انتخابات ریاست جمهوری شکایت کرد از طرف خودش و دیگر کارکنان سابق این ادعا نامزد وعده داده شده بیش از 1 ، 000 کارکنان شغل از طریق ماه نوامبر قبل از گذاشتن آنها در هفته گذشته.

در طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال دوشنبه دانا چوب استدلال سابق شهر نیویورک شهردار محروم زمینه سازمان “وعده داده شده از درآمد و مزایای مراقبت های بهداشتی ترک آنها و خانواده های آنها به طور بالقوه بیمه در مواجهه با جهانی همه گیر.”

رادیو فردا که خود را به پایان رسید کاخ سفید پیشنهاد پس از ناامید کننده فوق العاده سهشنبه, نشان, تا به حال در ابتدا برنامه ریزی شده به صندوق مبارزات انتخاباتی از طریق تلاش های نوامبر و در ادامه به پرداخت کارکنان صرف نظر از اینکه او موفق به کسب نامزدی حزب دموکرات. اما هفته گذشته او گذاشته کارکنان و انتقال 18 میلیون دلار به کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) برای کمک به شکست دادن رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBlame بازی گرم کردن به عنوان سنا حرکت نتواند تهمت تصویب فاجعه اعلامیه برای coronavirus در کالیفرنیا چرا مطالعه مداوم پس از سانحه سردرد در سربازان ماده بیشتر.

تبلیغات

“از بلومبرگ کمپین تا به حال نشان داده به مردمی رفتن آنها به نگه داشتن مردم از طریق نوامبر بدون در نظر گرفتن نامزدی خود را که یکی از دلایلی که ما فکر می کنم او جذب چنین استعداد” سالی Abrahamson از Outten & طلایی LLP یکی از وکلای دادگستری در این مورد گفت: NBC News. “او را فسخ ما معتقدیم بیش از 1000 نفر در یک زمان هنگامی که ما بر این باورند که نرخ بیکاری به احتمال زیاد رفتن به 20 یا 30 درصد آنها در حال رفتن به از دست دادن مراقبت های بهداشتی خود را.”

مصاحبه اسکریپت برای متقاضیان کار دیده می شود توسط NBC و گزارش های مورد استفاده توسط کمپین مراجع “اشتغال از طریق نوامبر سال 2020 است.”

طرح دعوی در دادگاه است که به دنبال کلاس اقدام گواهینامه مدعی جعلی انگیزه و نقض قرارداد و همچنین عدم پرداخت اضافه کاری جبران زمینه سازمان که باید برای عضویت در این مورد طرفدار فعال است.

“این کمپین پرداخت کارکنان خود حقوق و دستمزد و مزایای بودند که بسیار سخاوتمندانه تر از هر انتخاباتی در این سال” بلومبرگ سخنگوی کمپین گفت: تپه در یک ایمیل. “کارکنان مشغول به کار 39 روز به طور متوسط, اما آنها نیز داده شد چند هفته از قطع و مراقبت های بهداشتی از طریق مارس چیزی دیگر هیچ انتخاباتی را در این سال است.”

“با توجه به بحران کنونی یک صندوق ایجاد شده به اطمینان حاصل شود که تمام کارکنان دریافت مراقبت های بهداشتی از طریق آوریل که دیگر هیچ انتخاباتی انجام داده است” سخنگوی اضافه شده است. “و بسیاری از کارکنان حوزه را در به کار برای DNC در میدان نبرد متحده در بخشی به دلیل مبارزات انتخاباتی ساخته شده بزرگترین پولی انتقال به DNC از انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ برای حمایت از DNC را سازماندهی کردند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im