سابق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا محکوم به سه سال در ‘سالم هالی’ کتاب تقلب

سابق شهردار بالتیمور کاترین Pugh (D) محکوم به سه سال زندان در روز پنج شنبه پس از اقامه دعوا گناه را به یک طرح تقلب است که در اطراف کودکان سری کتاب.

در صدور 69 ساله Pugh عذرخواهی کرد در دادگاه “به هر کسی که من را به جرم و یا صدمه دیده از طریق اعمال” و خواست آمریکا در منطقه قاضی دبورا K. Chasanow برای نرمی The Baltimore Sun گزارش.

اما Chasanow نیست تحت تأثیر تماس Pugh جرم “حیرت انگیز” با توجه به این مقاله است.

تبلیغات

“من هنوز رک و پوست کنده به شنیدن هر گونه توضیح است که حس می کند,” او گفت:. “این نه یک اشتباه گذشت از قضاوت. این شد یک کار بسیار بزرگ تقلب. طبیعت و شرایط این جرم به وضوح من فکر می کنم بسیار بسیار جدی است.”

در ماه مارس 2019 در بالتیمور خورشید منتشر تحقیقی قطعه ای است که نشان داد که Pugh تا به حال وارد هیچ معامله پیشنهاد با دانشگاه پزشکی مریلند سیستم. در آن زمان Pugh گزارش نشست هیئت مدیره و سیستم پزشکی برای خرید 100 ، 000 نسخه از خود منتشر “سالم هالی” کتاب برای $500,000. او همچنین موفق به چاپ هزاران نسخه از این کتاب و دو به فروش می رسد بیش از هزاران مقاله و گزارش.

رسیدگی به امور مالی او را مجبور به استعفا از هیئت مدیره و به عنوان شهردار. دادستان گفت که به طور کلی او مشبک بیش از $500,000 در این طرح است.

Pugh باید بازپرداخت سیستم پزشکی $400,000 مریلند بیمه اتومبیل صندوق — که همچنین تنه درخت کتاب — 12000 دلار و جریمه او اشبورتن صفحه اصلی مبارزات انتخاباتی او حساب و اضافی $670,000.

Chasanow گفت که او امیدوار است که Pugh صدور حکم عمل خواهد کرد یک عامل بازدارنده برای آینده انتخاب کردند.

“من مخالفم که طول جمله هیچ تاثیری در دیگران وجود دارد که ممکن است فکر کردن در مورد استفاده و یا سوء استفاده از موقعیت خود اعتماد” Chasanow گفت.

Pugh حکم سه سال بود در وسط یک سال Pugh خواسته و پنج سال محاکمه می خواستم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>