فقط در مورد هر فردی در بیس بال جهان خواسته شده است در مورد Houston Astros’ ثبت نام-سرقت رسوایی در برخی از نقطه در طول چند ماه گذشته و در روز پنج شنبه های ورزشی چاپ مقاله در امکان است که تیم های دیگر ممکن است شبیه خیانت طرح.

تعدادی از مدیران عامل و بازیکنان مورد مصاحبه قرار گرفتند برای این داستان از جمله سابق اوکلند دو و میدانی پارچ برت اندرسون بود که با یک از 2009-13 و دوباره از 2018-19 قبل از امضای قرارداد با Milwaukee Brewers این offseason.

وقتی پرسیده شد که در مورد تیم های دیگر به طور بالقوه خیانت, Anderson, شوخی که دو و میدانی نمی تواند “استطاعت” به تقلب در همان راه آستروس فریب خورده و با توجه به سالن بزرگ را “زوال زیرساخت ها است.”

“من می دانم که این یک خبر نیست, فریب داد” اندرسون گفت. “از آنجا که من نمی دانم اگر آنها می تواند استطاعت آن را. و به رله از f—ing 300 متری در این ویدئو ، چه شد ما را به انجام برخی از فروشنده به پرتاب برخی از پاپ کورن در هوا و یا چیزی ؟ آن را بیش از حد f—ing کنون به رله چیزی.”

آستروس گفته با استفاده از ویدئو اتاق برای “codebreaking” تیم دیگر نشانه ها و بازیکنان در ستاره شرق خواهد, متعاقبا, انفجار یک سطل زباله می تواند به هشدار خمیر در صفحه که به زمین آمد. اندرسون شوخی که یک را مجبور به استفاده از سالن بزرگ را er, عیوب, برای ارسال سیگنال.

“چراغ بیرون رفتن آن را در موبایل و کامپیوتر” او به شوخی. “اگر وجود دارد یک فاضلاب پشتیبان آن fastball.”

یک مدیر کل دیوید فرست نیز مصاحبه به صورت داستان و گفت که او می تواند تنها “امید” به می دانم که اگر بازیکنان در تیم خود بودند شکستن قوانین.

“من امیدوارم پس,” او گفت:. “یک بخشی از کار من است که در تماس با همه چیز است که رفتن در در سازمان است. که آسان به انجام است. اما من امیدوارم.”

شما می توانید دفعات بازدید: داستان کامل از های ورزشی در اینجا.

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: eric.ting@sfgate.com | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im